Już niedługo wakacje. Nie każdemu dziecku będzie dane wyjechać na letni wypoczynek, ale pomocną dłoń w kierunku kilkudziesięciu z nich wyciągnęła Fundacja Obudź Nadzieję we współpracy z Fundacją Lechii Gdańsk.

Od 23 do 30 czerwca zostanie zorganizowany na Kaszubach letni wypoczynek dla 30 dzieci z gdańskich domów dziecka oraz uboższych rodzin.

Aby w trakcie tych kilku dni nie zabrakło dzieciakom emocji, w akcję zbierania środków na wspomniany obóz włączyła się Fundacja Lechii Gdańsk, a także kibice i piłkarze Biało-Zielonych. Zawodnicy naszego klubu bez wahania przekazali sporo swojego sprzętu na charytatywne licytacje, z których cały dochód zostanie przekazany na letni wypoczynek dla dzieci. 

LICYTACJE SPRZĘTU PIŁKARZY LECHII NA RZECZ LETNIEGO WYPOCZYNKU DLA DZIECI ZNAJDUJĄCYCH SIĘ W TRUDNEJ SYTUACJI

Klikając w powyższy link możecie wziąć w nich udział. Do wylicytowania są buty piłkarskie z autografami przekazane przez Milosa Krasicia, Sebastiana Milę, Jakuba Wawrzyniaka, Michała Chrapka i Ariela Borysiuka, rękawice bramkarskie Mateusza Bąka, a także koszulki meczowe Grzegorza Kuświka, Mili, Chrapka i Borysiuka (w tym przypadku razem ze spodenkami) oraz książka Marcina Feddka "Dekalog Nawałki" wraz z dedykacją autora. 

Wszystkich kibiców Lechii i nie tylko gorąco zachęcamy do udziału w licytacjach. Biorąc w nich udział - pomagacie dzieciom znajdującym się w trudnej sytuacji. Zostało niewiele czasu. Zapraszamy!

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora