Viktora zna wielu z Nas ale nie wielu wie o jego problemach zdrowotnych.

Zanim przeczytacie apel z prośbą o pomoc dla niego, pragniemy przypomnieć że gdy my apelowaliśmy o wsparcie akcji charyatywnej dla Pawła Wyglądały to Viktor wraz z przyjaciółmi z Peterborough stanął na wysokości zadania i zorganizwał zbiórkę wśród emigrantów.

Emigracja pomaga Pawłowi

Mecz charytatywny "Dla Pawła"

Poniżej prezentujemy apel jaki otrzymaliśmy od przyjaciół Marcina (Viktora).

Marcin od czerwca leży. Nie ma czucia od pasa w dół. Po 2 miesięcznym pobycie został wypisany ze szpitala do domu. Jest na utrzymaniu rodziców (ale tylko tata pracuje) więc jest im ciężko. Jesteśmy po rozmowie z jego Mamą, która z płaczem w oczach mówiła, że nie starcza im na wszystko i proszą o pomoc czy to finansową czy materialną. Podajemy numer do jego mamy jak ktoś będzie chciał pomóc niech zapyta Ją co jest potrzebne (516682027) i numer konta jak ktoś będzie chciał wpłacić w tytule proszę napisać pomoc dla Marcina nr konta 58109010980000000103439622. Nawet małe kwoty pomogą w zakupie pieluch, wody czy plastrów na odleżyny gdyż sytuacja jest dramatyczna.

W imieniu mamy Marcina pani Ewy dziękujemy i prosimy o udostępnianie tej informacji - może razem jakoś pomożemy koledze w potrzebie!!!

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora