W niedzielę 11 listopada cała Polska będzie świętowała 100 rocznicę odzyskania Niepodległości. Poniżej znajdziecie informację nt. marszu, zarówno dla tych, którzy szukają transportu, jak i podróżujących do Warszawy we własnym zakresie.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych w imieniu środowisk patriotycznych oraz kibiców gdańskiej Lechii na wyjątkowy wyjazd z Gdańska do Warszawy na Marsz Niepodległości 2018! Wyjazd autokarami. to koszt 100 zł.

Zaliczka 50 zł. przy zapisie na listę. Dopłata przy autokarze. Rezygnacja z wyjazdu, zaliczka przepada. Prosimy powiadomić zainteresowanych.

Zapisy u Zbigniewa Wnuka (502-549-346, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Dysponujemy jeszcze wolnymi miejscami w autokarze. Wyjazd o godz 7:30 z Gdańska. Planowany powrót do Gdańska ok 23.00.

Ważną informacją jest by wszyscy po przyjeździe do Stolicy kierowali się pod Pałac Kultury i Nauki, tam chcemy uwiecznić na zdjęciu biało-zieloną reprezentację.

Druga ważna sprawa. Po zdjęciu idziemy wszyscy razem - całą grupą z flagą Bóg Honor Ojczyzna na czele, która idealnie pasujące do hasła pod jakim idzie Marsz Niepodległości.

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora