Po miesiącach przygotowań, Kibice Razem Lechia Gdańsk, wspólnie z SKLG LWY PÓŁNOCY zapraszają na 1 CHARYTATYWNY BIEG KIBICÓW LECHII GDAŃSK. Po sukcesie zbiórki na rzecz Ratowników Medycznych przyszła pora na zorganizowanie dużej imprezy charytatywnej. Nawiązując kontakt z Fundacją Hospicyjną organizatorzy postanowili w tym roku wesprzeć Hospicjum im. ks. Dutkiewicza w Gdańsku!

Wspólnie z Wami chcemy wyposażyć Hospicjum w dezynfektor sprzętu medycznego, którego koszt wynosi 32 tys. zł. Pozwoli on maksymalnie zmniejszyć ryzyko przenoszenia zakażeń - co jest niezbędne z perspektywy podopiecznych placówki.

Już dzisiaj możecie zapisać się na BIEG WIRTUALNY, który trwa od 1-go maja do 5-go czerwca!

Zamów jeden z Pakietów Startowych i wspieraj Hospicjum z dowolnego miejsca na świecie!

Sam decydujesz kiedy biegniesz, ile biegniesz i gdzie biegniesz. Sam lub z rodziną - idealna okazja na wspólne chwile na świeżym powietrzu lub na zdrową rywalizację w gronie znajomych. Nie zapomnijcie zrobić pamiątkowej foty i przesłać organizatorom. Najlepsze zdjęcia zostaną nagrodzone gadżetami i wlepkami!

Zwieńczeniem całej akcji będzie BIEG na 5 km, na Stadion Gdańsk (6 czerwca 2021 roku), którego główną atrakcją będzie runda wokół murawy!

Pamiętaj - najważniejszy jest nasz wspólny cel - pomoc dla podopiecznych Hospicjum.

  • PAKIET I 4️⃣9️⃣ zł - zawiera spersonalizowany numer startowy i wyjątkowy Biało-Zielony medal
  • PAKIET II 9️⃣9️⃣ zł - zawiera numer startowy, medal oraz wysokiej jakości, pamiątkową koszulkę biegową marki New Balance!

Ilość pakietów z koszulkami ograniczona - dlatego nie zwlekaj❗️

Koszulka w stylu - MUST HAVE. Z pewnych kręgów wiemy, że to będzie HIT tego lata ☀️🏖😎

Już wiesz, co robić:

Bieg na Stadionie: 👉 https://elektronicznezapisy.pl/event/5587/strona.html

Bieg wirtualny: 👉 https://elektronicznezapisy.pl/event/5659/strona.html

Forma już nie taka? 😎

Jeśli nie lubisz, nie możesz albo po prostu nie chce Ci się biegać, a chciałbyś wesprzeć akcję, możesz to zrobić wpłacając dowolną kwotę na zrzutkę:

Tak też pomagasz! Już raz udało się nam zebrać okrągłą sumkę, liczymy na Was i tym razem ! 👊💪

Partnerem Głównym wydarzenia jest Energa z Grupy ORLEN, która wspiera je w ramach Strategii CSR Grupy Energa.

Wspierają również: Miasto Gdańsk, Stadion Gdańsk, Gdański Ośrodek Sportu, Fundacja Hospicyjna, Hospicjum im. ks. Dutkiewicza w Gdańsku, Elektrokor, SPURE.

20210502bieg plakat

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora