Sektor niebo

Michał Legieć (12 maja 1986 - 28 czerwca 2012)

Mój brat bardzo kochał Lechię. Był wiernym kibicem i uczęszczał na mecze gdy tylko pozwalał mu na to czas. Swoją pasją zarażał innych a miłość do Lechii przekazał młodszemu bratu, który teraz (rok 2013) ma 15 lat.

Obydwoje gdy tylko się spotykali rozmawiali o rozgrywkach ech.. odszedł młodo, miał 26 lat.. jesteśmy z nim całym sercem, mam nadzieję, że inni Lechiści również

Natalia

 

Wspomnienia

W Sektorze Niebo jest miejsce dla każdego zmarłego kibica Lechii Gdańsk. Piszcie do nas (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) jeżeli jakiejś osoby brakuje lub dane, które posiadamy są błędne lub niekompletne.
Znaliście bardzo dobrze zmarłego? A może po prostu kojarzycie go z meczów? Nie czekajcie na innych tylko przysyłajcie do nas osobiste wspomnienia i zdjęcia a my dodamy je na stronę by każdy ze zmarłych był godnie uwieczniony.

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora