Sektor niebo

Marian Byczuk (7 grudnia 1950 - 9 czerwca 2019)

Były reprezentant Lechii Gdańsk. Był jednym z głównych zawodników drużyny szczypiorniaka Lechii Gdańsk, w której występował w latach sześćdziesiątych. Był wiernym kibicem Lechii.

9 czerwca wielu z nas znających ŚP. Mariana Byczuk zadawało sobie pytanie dlaczego on, dlaczego tak szybko? Na śmierć zawsze jest za szybko. Pan Bóg wybrał czas, powołał go do siebie pozostawiając w rozpaczy kochającą żonę, dzieci, wnuki, rodzinę i wielu znajomych. Panie Marianie na zawsze zostanie Pan w mojej pamięci jako uśmiechnięty, miły, życzliwy, pełen humoru i ciepła.
Wioletta Korabiewska

Wspomnienia

W Sektorze Niebo jest miejsce dla każdego zmarłego kibica Lechii Gdańsk. Piszcie do nas (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) jeżeli jakiejś osoby brakuje lub dane, które posiadamy są błędne lub niekompletne.
Znaliście bardzo dobrze zmarłego? A może po prostu kojarzycie go z meczów? Nie czekajcie na innych tylko przysyłajcie do nas osobiste wspomnienia i zdjęcia a my dodamy je na stronę by każdy ze zmarłych był godnie uwieczniony.

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora