W poniedziałek 21.01, przebywająca na zgrupowaniu w Turcji Lechia Gdańsk zmierzy się o godz. 16:00 (naszego czasu) w Belek z zespołem I Ligi rumuńskiej Viitorul Konstanca. Z tej okazji wspólnie z naszym nowym partnerem Sports Pub Gdańsk przygotowaliśmy konkurs meczowy.

Odpowiedzi na pytanie konkursowe udzielacie albo poprzez zamieszczenie komentarza pod tym artykułem albo na naszym FB pod wpisem z info o konkursie.

A teraz pora na dzisiejsze pytanie:

W której minucie padnie pierwsza bramka dla Lechii Gdańsk i kto będzie jej autorem? (przykład: 15'Sopoćko)

Jak mówi stare kibicowskie przysłowie „nie ma futbolu bez alkoholu” więc wspólnie z SportsPub przygotowaliśmy dla Was nagrody:

• 1 miejsce: szalik i 4 piwka w barze
  • 2 miejsce: 2 bilety na pierwszy mecz z Pogonią (9 lutego) zielona, niebieska, żółta
  • 3 miejsce: 4 piwka w barze

Warunki są tylko 3:

• Polubić stronę naszego nowego partnera Sports Pub na Facebook [LINK]
  • Wytypować strzelca bramki (liczy się kolejność zgłoszeń)
  • Odebrać nagrodę w Sports Pub (były Aviator) na ul. Miszewskiego 12/13 w Gdańsku

W przypadku, gdy Lechia nie strzeli żadnej bramki zwycięzców wylosujemy z pośród wszystkich uczestników.

Jeśli nikt nie trafi idealnie - decyduje minuta strzelenia bramki. Wygra ten, kto pierwszy trafił lub będzie najbliżej.

Typujemy do rozpoczęcia meczu (wpis edytowany = dyskwalifikacja) w komentarzach (zwykłych lub FB).

Wypatrujcie kolejnych konkursów z jeszcze fajniejszymi nagrodami od Sports Pub i innych naszych partnerów.