Sektor niebo

Paweł Korda (25 maja 1943 - 13 lutego 2022)

P aweł był kibicem od zawsze. Chociaż urodził się w Tczewie, jeździł na Traugutta od urodzenia. Po ślubie i przeprowadzce do Gdańska zabierał swoich synów Piotra, Marka i Rafała na każdy możliwy mecz, a jak został dziadkiem, zabierał swoje wnuki: Alicję, Natalię, Weronikę, Szymona, Dominika, Daniela i Oskara i zaraził ich miłością do LECHII, która trwa do dzisiaj. Choć ostatnio podupadł na zdrowiu, interesował się wynikami LECHII zawsze. Zawsze wierny.

Rodzinie i przyjaciołom zmarłego składamy szczere kondolencje
Redakcja Lechia.net

 

Wspomnienia

W Sektorze NIEBO jest miejsce dla każdego zmarłego kibica Lechii Gdańsk. Piszcie do nas (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) jeżeli jakiejś osoby brakuje lub dane, które posiadamy są błędne, lub niekompletne.
Znałeś/aś zmarłego? A może po prostu kojarzysz go z meczów? Nie czekaj na innych, tylko przyślij do nas osobiste wspomnienia i zdjęcia, a my dodamy je na stronę, by każdy ze zmarłych był godnie uwieczniony.

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora