Do meczu ze Śląskiem pozostały niecałe dwa tygodnie. Fani obu klubów od wielu lat żyją w przyjaźni i mecz w Gdańsku będzie z pewnością wielkim piłkarskim świętem. Z powodu dużego zainteresowania i ciężaru gatunkowego spotkania warto zaopatrzyć się w wejściówki już teraz. Bonusem dla wszystkich, którzy zdecydują się na zakup wejściówki na mecz ze Śląskiem jest możliwość jednoczesnego zakupu biletu na spotkanie z Wisłą Kraków. Ci, którzy nie wybierają się na mecz z wrocławianami bilety na Białą Gwiazdę będą mogli zakupić dopiero za dwa tygodnie.
{begam}pub-6500481139110168/8441006088{/begam}
Sprzedaż biletów na rusza w środę 19 sierpnia w kasach biletowych stadionu przy ul. Traugutta 29. Kasy będą otwarte od poniedziałku do piątku w godz. 11.00 – 18.00 oraz w sobotę w godz. 10.00 – 14.00.
Cały czas w sprzedaży są również karnety. Posiadanie abonamentu daje pewność obejrzenia wszystkich spotkań rundy jesiennej. Pozwala również ominąć kolejki, zwłaszcza że oprócz szlagierowych pojedynków ze Śląskiem i Wisłą czeka nas tej jesieni mecz z poznańskim Lechem. Źródło: Lechia.pl
O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora