lechia

W sobotę 2 czerwca 2012 odbędzie się I edycja turnieju piłkarskiego „LGFT Camargo Cup”.

Zawody są skierowane dla dzieci z rocznika 2003 i młodszych. Po zmaganiach sportowych przewidziany jest bal dla wszystkich uczestników, ale i nie tylko, w restauracji Camargo. Wszystko to z okazji Dnia Dziecka, którego głównymi organizatorami są kibice Lechii Gdańsk z Tczewa, przy współudziale Camargo.

Turniej odbędzie się na sztucznej nawierzchni boiska przy Zespole Szkół Ekonomicznych w Tczewie. Trenerzy, nauczyciele, rodzice oraz opiekunowie mogą zgłaszać dowolną liczbę drużyn chłopców i dziewcząt w kategorii wiekowej do lat 10 (klasy I-III SP). Zespoły mogą liczyć od 6 do maksymalnie 10 zawodników. Zapisy trwają do niedzieli, 27 maja godz. 20.00 na mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Po zakończeniu zapisów nastąpi losowanie, podział na grupy i utworzenie terminarza.

Głównym celem turnieju, oprócz wspaniałej zabawy i integracji, jest krzewienie wśród dzieci pozytywnych zachowań i sportowej rywalizacji. Przedsięwzięcia tego typu spełniają rolę wychowawczą, pokazują młodzieży, że to sposób na poznanie wielu przyjaciół i przeżycie wspaniałych przygód, czego przykładem są podobne wydarzenia w całej Polsce i te wcześniej organizowane przez LGFT. To sposób na osiedlową podblokową nudę.

Lechia Gdańsk

Dla wszystkich uczestników przewidziane są interesujące nagrody. Zwycięski zespół, oprócz nagród rzeczowych, najprawdopodobniej będzie miał szansę wystąpić w turnieju finałowym w Gdańsku, który zostanie zorganizowany przez ekstraklasową Lechię. Z uwagi na obecność na turnieju przedstawicieli Akademii Piłkarskiej Lechii Gdańsk, wybijający się zawodnicy będą mogli trafić do grup juniorskich Biało-Zielonych.

Bieżące informacje o turnieju można znaleźć na stronie internetowej www.lgft.pl

ZAPRASZAMY!

 

Formularz zgoszeniowy znajdziecie pod tym linkiem

Źródło: LGFT

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora