lechia

Skończył się radosny czas wakacyjnej laby. Tysiące uczniów z całego powiatu tczewskiego uroczyście zainaugurowało nowy rok szkolny.

Z tej okazji kibice Unii i Lechii z Tczewa przygotowali kolorowe plany lekcji.

Wszystko zaczęło się już w piątek, kiedy to za pośrednictwem Dziennika Bałtyckiego rozprowadzono 3,5 tysiąca planów lekcji. Był on dostępny w całym powiecie tczewskim, od Miłobądza aż po Kolonię Ostrowicką.

W niedzielę natomiast dzięki akcji „Witaj Szkoło” w Galerii Kociewskiej plany lekcji były rozdawane bezpośrednio dzieciom i młodzieży szkolnej, bądź ich rodzicom lub dziadkom.

Lechia Gdańsk

Apogeum akcji nastąpiło jednak w poniedziałek, kiedy to odwiedzono wybrane tczewskie szkoły. Nie zapomniano również oczywiście o wychowankach Domu Dziecka w Tczewie i Narkowach.

Trzeba przyznać, że mimo, iż podarunek był stosunkowo skromny, jednak sprawił on wiele uśmiechu i radości wśród tczewskich dzieci i młodzieży.

Łącznie rozprowadzono blisko 6 tysięcy planów lekcji. Składamy także serdeczne podziękowania dla redakcji Dziennika Bałtyckiego, PPHU Pajo i Ranczo Uroczysko, za wsparcie naszej inicjatywy.

Zobacz całą galerię

Źródło: lgft.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora