Siła w młodzieży! - piknik rodzinny w Szkole Podstawowej nr 5 w Tczewie zdominowali młodzi fani Lechii. 

Czwartego czerwca, korzystając z organizowanego przez nauczycieli i rodziców pikniku szkolnego, postanowiliśmy dołączyć do tej inicjatywy. Dzięki temu, oprócz rozrywek artystycznych i sportowych pojawiły się elementy kibicowskie.

Uczniowie własnoręcznie pomalowali przygotowany wcześniej transparent z hasłem SIŁA W MŁODZIEŻY. Każdy z dzieciaków mógł chociaż przez chwilę poczuć się jak prawdziwy ultras.

Następnie przeprowadziliśmy konkurs w stylu znanego z Canal+ Turbokozaka. Tym razem jednak siedmioro uczniów rywalizowało w TurboLechiście. Po 5 konkurencjach wyłoniono zwycięzcę a pierwsze miejsce zajął Kacper. W nagrodę otrzymał oficjalną piłkę Ekstraklasy z ubiegłego sezonu oraz meczówkę Lechii z czasów Adidasa. Kolejne miejsca nagradzaliśmy naszymi koszulkami oraz szalikami.

W międzyczasie rozdaliśmy kilkaset sztuk vlepek oraz przekazane nam przez klub Indeksy Lechisty. Wśród najmłodszych uczestników pikniku największe wrażenie zrobiła klubowa maskotka w postaci Lwa. Z symbolem Lechii zdjęcia robiły sobie całe rodziny Tczewian.

Pogoda dopisała i cała impreza okazała się wielkim sukcesem. Inwestujemy naszą pracę w młodych i niedługo wyrośnie kolejne pokolenie Lechistów z Tczewa. Ave Lechia!!

zobacz całą galerię

źródło: LGFT

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora