Skład: Lechia Gdańsk [GDA] | 2019/20 PP

2019/20 PP2019/20 PP

Lechia Gdańsk

 Bramkarz Urodzony (Wiek): Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Min. rozegrane GOL Żółta kartka 2 Żółta = Czerwona Czerwona kartka Bramka Samobójcza Wydarzenie
Zlatan Alomerović Serbia Zlatan Alomerović 15. czerwiec 1991 (28) 1 1 0 0 90 0 0 0 0 0 0
 Obrońca Urodzony (Wiek): Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Min. rozegrane GOL Żółta kartka 2 Żółta = Czerwona Czerwona kartka Bramka Samobójcza Wydarzenie
Adam Chrzanowski Polska Adam Chrzanowski 31. marzec 1999 (20) 1 1 0 1 52 0 0 0 0 0 0
Filip Mladenović Serbia Filip Mladenović 15. sierpień 1991 (28) 1 0 1 0 72 0 0 0 0 0 0
Michał Nalepa Polska Michał Nalepa 22. styczeń 1993 (26) 1 1 0 0 90 0 0 0 0 0 0
Žarko Udovičić Serbia Žarko Udovičić 31. sierpień 1987 (32) 1 1 0 0 90 0 0 0 0 0 0
Rafał Kobryń Polska Rafał Kobryń 05. grudzień 1999 (19) 1 1 0 1 46 0 0 0 0 0 0
 Pomocnik Urodzony (Wiek): Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Min. rozegrane GOL Żółta kartka 2 Żółta = Czerwona Czerwona kartka Bramka Samobójcza Wydarzenie
Jarosław Kubicki Polska Jarosław Kubicki 07. sierpień 1995 (24) 1 0 1 0 44 0 0 0 0 0 0
Maciej Gajos Polska Maciej Gajos 19. marzec 1991 (28) 1 0 1 0 38 2 0 0 0 0 0
Patryk Lipski Polska Patryk Lipski 12. czerwiec 1994 (25) 1 1 0 0 90 0 0 0 0 0 0
Jaroslav Mihalík Słowacja Jaroslav Mihalík 27. lipiec 1994 (25) 1 1 0 1 18 0 0 0 0 0 0
Rafał Wolski Polska Rafał Wolski 10. listopad 1992 (26) 1 1 0 0 90 0 0 0 0 0 0
Flavio Paixão Portugalia Flavio Paixão 19. wrzesień 1984 (35) 1 1 0 0 90 1 0 0 0 0 0
Tomasz Makowski Polska Tomasz Makowski 19. lipiec 1999 (20) 1 1 0 0 90 0 0 0 0 0 0
 Napastnik Urodzony (Wiek): Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Min. rozegrane GOL Żółta kartka 2 Żółta = Czerwona Czerwona kartka Bramka Samobójcza Wydarzenie
Lukáš Haraslín Słowacja Lukáš Haraslín 26. maj 1996 (23) 1 1 0 0 90 0 0 0 0 0 0

 Sztab Lechia Gdańsk [Lechia Gdańsk]

Członek sztabu  Urodzony (Wiek): Funkcja członka sztabu
Piotr Stokowiec Polska Piotr Stokowiec 25. maj 1972 (47) Pierwszy trener
Maciej Kalkowski Polska Maciej Kalkowski 18. lipiec 1974 (45) Asystent trenera
Łukasz Smolarow Polska Łukasz Smolarow 14. maj 1984 (35) Asystent trenera
Jarosław Bieniuk Polska Jarosław Bieniuk 04. czerwiec 1979 (40) Asystent trenera
Jarosław Bako Polska Jarosław Bako 12. sierpień 1964 (55) Trener bramkarzy
Robert Dominiak Polska Robert Dominiak 10. czerwiec 1970 (49) Trener odnowy biolog
Damian Korba Polska Damian Korba 27. październik 1993 (25) Trener przygotowania fizycznego
Łukasz Szprengel Polska Łukasz Szprengel 27. marzec 1989 (30) Trener przygotowania fizycznego
Patryk Dittmer Polska Patryk Dittmer 04. wrzesień 1987 (32) Kierownik drużyny
Zbigniew Oszmana Polska Zbigniew Oszmana 21. sierpień 1985 (34) Analityk