Skład: Lechia Gdańsk [GDA] | 2018/19 SPP

2018/19 SPP2018/19 SPP

Lechia Gdańsk

 Informacje o zespole

fot. Lechia.pl


 Bramkarz Urodzony (Wiek): Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Min. rozegrane GOL Żółta kartka 2 Żółta = Czerwona Czerwona kartka Bramka Samobójcza Wydarzenie
Dušan Kuciak Dušan Kuciak 21. maj 1985 (36) 1 1 0 0 90 0 0 0 0 0 0
 Obrońca Urodzony (Wiek): Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Min. rozegrane GOL Żółta kartka 2 Żółta = Czerwona Czerwona kartka Bramka Samobójcza Wydarzenie
Karol Fila Karol Fila 13. czerwiec 1998 (23) 1 1 0 0 90 0 1 0 0 0 0
Filip Mladenović Filip Mladenović 15. sierpień 1991 (30) 1 1 0 1 88 0 0 0 0 0 0
Mario Maloča Mario Maloča 04. maj 1989 (32) 1 1 0 0 90 0 0 0 0 0 0
Michał Nalepa Michał Nalepa 22. styczeń 1993 (28) 1 0 1 0 2 0 0 0 0 0 0
Błażej Augustyn Błażej Augustyn 26. styczeń 1988 (33) 1 1 0 0 90 0 1 0 0 0 0
 Pomocnik Urodzony (Wiek): Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Min. rozegrane GOL Żółta kartka 2 Żółta = Czerwona Czerwona kartka Bramka Samobójcza Wydarzenie
Jarosław Kubicki Jarosław Kubicki 07. sierpień 1995 (26) 1 1 0 0 90 1 1 0 0 0 0
Maciej Gajos Maciej Gajos 19. marzec 1991 (30) 1 1 0 1 73 0 0 0 0 0 0
Lukáš Haraslín Lukáš Haraslín 26. maj 1996 (25) 1 1 0 1 66 2 0 0 0 0 0
Sławomir Peszko Sławomir Peszko 19. luty 1985 (36) 1 0 1 0 24 0 0 0 0 0 0
Žarko Udovičić Žarko Udovičić 31. sierpień 1987 (34) 1 1 0 1 90 0 1 0 0 0 0
Daniel Łukasik Daniel Łukasik 28. kwiecień 1991 (30) 1 1 0 0 90 0 0 0 0 0 0
Tomasz Makowski Tomasz Makowski 19. lipiec 1999 (22) 1 0 1 0 17 0 0 0 0 0 0
 Napastnik Urodzony (Wiek): Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Min. rozegrane GOL Żółta kartka 2 Żółta = Czerwona Czerwona kartka Bramka Samobójcza Wydarzenie
Egy Maulana Vikri Egy Maulana Vikri 07. lipiec 2000 (21) 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Flavio Paixão Flavio Paixão 19. wrzesień 1984 (37) 1 1 0 1 59 0 0 0 0 0 0
Artur Sobiech Artur Sobiech 12. czerwiec 1990 (31) 1 0 1 0 31 0 0 0 0 0 0

 Sztab Lechia Gdańsk [Lechia Gdańsk]

Członek sztabu  Urodzony (Wiek): Funkcja członka sztabu
Piotr Stokowiec Piotr Stokowiec 25. maj 1972 (49) Pierwszy trener
Maciej Kalkowski Maciej Kalkowski 18. lipiec 1974 (47) Asystent trenera
Łukasz Smolarow Łukasz Smolarow 14. maj 1984 (37) Asystent trenera
Jarosław Bako Jarosław Bako 12. sierpień 1964 (57) Trener bramkarzy