Raport meczowy: Lechia II Gdańsk - Pomezania Malbork | Kolejka 30 | 2009/10 IV Liga
2009/10 IV Liga2009/10 IV Liga

Lechia II Gdańsk vs Pomezania Malbork
0 0

Więcej info

Data meczu: sobota, 19 czerwiec 2010
Godz. meczu: 14:00 h
Sędzia: Bartłomiej Behmke
 

Skład wyjściowy

Bramkarz
Obrońca
Pomocnik
Napastnik

Pierwszy trener

Zmiany

  Oś czasu

  Min. zmiany 55 ::<img src='/images/com_joomleague/database/events//in.png' />Patryk Pomaski <br> <img src='/images/com_joomleague/database/events//out.png' />Damian GrembockiMin. zmiany 55 ::<img src='/images/com_joomleague/database/events//in.png' />Jakub Błażewicz <br> <img src='/images/com_joomleague/database/events//out.png' />Przemysław GrzywaczMin. zmiany 70 ::<img src='/images/com_joomleague/database/events//in.png' />Piotr Przybylski <br> <img src='/images/com_joomleague/database/events//out.png' />Łukasz AndrychowskiMin. zmiany 82 ::<img src='/images/com_joomleague/database/events//in.png' />Krystian Żabko <br> <img src='/images/com_joomleague/database/events//out.png' />Mateusz Włodkowski

   Podsumowanie

  Relacja (Lechia.gda.pl):

  W meczu 30. kolejki IV ligi, rezerwy Lechii zremisowały bezbramkowo z Pomezanią Malbork. Spotkanie zostało rozegrane na boisku w Kolbudach.
  Przed meczem z Pomezanią Tomasz Borkowski nie mógł skorzystać z wszystkich piłkarzy. Część z nich walczy w eliminacjach Mistrzostw Polski Juniorów Starszych. Kilku piłkarzy dostało wolne, ponieważ 24 czerwca mają stawić się na badaniach wydolnościowych pierwszego zespołu.

  W pierwszej połowie Biało-Zieloni mogli rozstrzygnąć na swoją korzyść. Sytuacji sam na sam z bramkarze Pomezanii nie potrafił jednak wykorzystać Damian Grembocki. Dobrą okazję zmarnował również Przemysław Grzywacz. W drugiej połowie żadna z drużyn nie potrafiła trafić do bramki i mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

  Szansę na debiut dostało kilku zawodników z rocznika 92': Patryk Pomaski, Karim Madani, Adrian Dałek, Maciej Gawroński, Piotr Przybylski, Jakub Błażewicz oraz Krystian Żabko.

  Po remisie z Pomezanią, lechiści mają na koncie 60 punktów i nadal zajmują 1. miejsce w tabeli. Ekipa z Malborka zdobyła 47 punktów i plasuje się na 5. miejscu.

  Ostatni mecz Biało-Zieloni rozegrają 26 czerwca (sobota) o godzinie 18:00 przy Traugutta 29. Przeciwnikiem będą Żuławy Nowy Dwór Gdański.