lechia

W związku z prowadzoną od ponad tygodnia przez naszych braci z Krakowa akcją pomocy choremu Wiślakowi, uruchomiono w dniu dzisiejszym 47 topowych aukcji na których możecie Państwo wylicytować niesamowicie atrakcyjne przedmioty!

Na aukcjach znalazły się koszulki meczowe zawodników i zawodniczek, gadżety stricte kibicowskie jak i kolekcjonerskie. Każdy może wybrać coś dla siebie.... !!!! 

Link do AUKCJI

Przypominamy, iż to nie koniec akcji. W związku z ciągle napływającymi gadżetami do Krakowa, informujemy iż kolejne licytacje rozpoczną się za około 14 dni. Jednocześnie prosimy i apelujemy iż jeśli mają Państwo jakieś okazjonalne przedmioty i chcieliby Państwo w ten sposób włączyć się do naszej akcji, bardzo prosimy o kontakt pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Kilka tygodni temu, jeden z naszych kolegów po szalu, mający dopiero 17 lat doznał bardzo poważnego urazu nogi. Przeszedł już kilka zabiegów chirurgicznych, jednakże ostatnia diagnoza lekarska brzmi niemalże jak wyrok. Chłopak musi jak najszybciej przejść kolejną operację która kosztować go będzie około 20.000 zł, w przeciwnym razie grozi mu nawet amputacja kończyny. 

W związku z powyższym Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków podjęło się organizacji specjalnych aukcji internetowych z których cały dochód przeznaczony zostanie na leczenie młodego Wiślaka.

Ponadto uruchomiono specjalne konto internetowe, na które można wpłacać pieniążki w związku z tą akcją. 

Numer konta to: 51 1140 2004 0000 3002 7335 6697, w tytule przelewu prosimy o dopisek "Pomoc dla Wiślaka".

Organizatorzy akcji z góry dziękują za wszelką okazaną pomoc. Wierzymy, iż po raz kolejny kibice Lechii pokażą iż nie są obojętni wobec ludzkiej tragedii, tym bardziej że potrzebujący pomocy ma zaledwie 17 lat a przed sobą całe życie.

Źródło: Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków