lechia
Nasi bracia z Krakowa, Wrocławia i Słupska prawie zawsze, kiedy nasza jedenastka rozgrywa mecz na wyjeździe licznie wspierają kibiców i piłkarzy Lechii. Zawsze pod tym względem możemy na nich liczyć.
W tym sezonie Lechiści także mieli szanse skorzystać z kilku okazji by wesprzeć zaprzyjaźnione ekipy – na daleki wyjazd Wisły do Tallina zdecydowało się 60 Władców Północy, 10 osób z Lechii było na finale Superpucharu Polski w Lubinie, 12 osób z flagą „Duma Wolnego Miasta” odwiedziło Lubin przy okazji meczu ligowego Zagłębie-Wisła, natomiast w Gdyni w wiślackim sektorze zasiadło 130 fanatyków biało-zielonych z flagą „Trzystu”. 10 Lechistów oraz kilku kibiców Pomezanii Malbork wspierało słupskiego Gryfa na wyjeździe w Bytowie. Na pewno kilka osób z Lechii było także na meczu Śląska w Warszawie.
Namawiamy kibiców Lechii by zawsze wtedy, gdy nie koliduje to z meczami biało-zielonych, wspierali naszych przyjaciół na ich wyjazdach. Dzięki temu możemy zwiedzić nowe miasta i stadiony oraz „umocnić” zgodę.
Następne okazje już niedługo, wystarczy uważnie śledzić terminarze: 12 września (sobota) Gryf Słupsk rozgrywa ważny mecz w Kołobrzegu a 19 września (sobota) Śląsk gra w Kielcach. Żeby poznać szczegóły organizowanych wyjazdów trzeba pilnie śledzić strony  internetowe naszych bratnich klubów lub po prostu pytać znajomych fanatyków.
O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora