wisła

Wielu z nas zapewne do tej pory wspomina zgodowe mecze.

Niezapomniane chwile, wspólne śpiewy i hektolitry złocistego trunku wychylone za naszą przyjaźń, niezależnie od tego, w którym z Trzech Wielkich Miast odbywał się mecz. Los sprawił, że w tej rundzie spotkamy się zarówno z braćmi z Wrocławia, jak i Krakowa. Z tymi ostatnimi przy aż trzech okazjach.

Chociaż tej wiosny częściej będziemy gośćmi, to przy okazji meczu pucharowego z Wisłą w dniu 17 marca, przypadnie nam zaszczyt wystąpienia w roli gospodarza. Zamierzamy z tej roli wywiązać się, jak na mieszkańców 1000-letniego grodu przystało. Część Wiślaków zapewne na jakiś czas pozostanie w Gdańsku na gościnie, jednak chcemy by w dniu meczu jedzenia i picia nie zabrakło dla żadnego gościa z Krakowa. Dlatego też, każdy z biało-zielonych braci ma szansę dołożyć „cegiełkę” do tej gościny.

Fundusze będą zbierane w formie przelewów na konto Stowarzyszenia z dopiskiem „WISŁA”. Pamiętajmy, że każdy, nawet najmniejszy grosz podarowany na organizację gościny ma znakomite znaczenie dla naszej przyjaźni.

Źródło: Lwy Północy