lechia

Grupa Ultras Lechia Gdańsk wspólnie z Kibice Razem Lechia Gdańsk oraz SKLG „Lwy Północy” informuje o rozpoczynającej się akcji „Biało-Zielony Gdańsk”. Ma ona na celu nadać naszemu miastu jeszcze bardziej lechijnego charakteru.

Z pewnością wielu z nas przejeżdżając przez różne zakątki Polski mogło dostrzec na ścianach budynków, czy murach graffiti odwołujące się do lokalnych klubów piłkarskich. Niejednokrotnie malunki te aspirować mogą do prawdziwych dzieł sztuki. Dlatego nasza grupa „stadionowych artystów” z ULG postanowiła w ten sposób udekorować różne miejsca naszego miasta, na których prezentowane będą biało-zielone barwy oraz miłość do klubu i Gdańska. Informujemy, iż wszelkie graffiti tworzone w ramach tej akcji powstaną zgodnie z regułami obowiązującego prawa. Na wykonanie każdego projektu otrzymana będzie odpowiednia zgoda zarządcy i właściciela ściany, a sam projekt zostanie również przez nich zaakceptowany.

Dlatego zwracamy się z prośbą do wszystkich kibiców i mieszkańców Gdańska, aby na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dawali nam znać o wszystkich miejscach, w których mogłyby powstać takie malunki. Kibice mogą również nadsyłać swoje projekty graffiti, czy pomóc w realizacji projektu w inny możliwy sposób.

Za pomocą estetycznych graffiti, wpisanych w okoliczną infrastrukturę dołóżmy swoją cegiełkę do budowania Wielkiej Lechii Naszych Marzeń!!!

Lechia Gdańsk

Biało-Zielone Graffiti

Źródło: Kibice Razem LG