lechia

"Lechia? Klasa. Lech? Klapa i to na całego", "Traore katem Lecha", "Poznaniacy praktycznie bez szans na puchary" to tylko niektóry z tytułów komentarzy po meczu z Lechem Poznań. Zapraszam na przegląd prasy.

Sports.pl: "Traore katem Lecha"

W rundzie wiosennej piłkarze Lecha wygrali tylko jedno wyjazdowe spotkanie - na początku marca pokonali 3:0 w Gdyni Arkę. Kolejne cztery wyjazdowe konfrontacje drużyny trenera Jose Marii Bakero zakończyły się identycznymi porażkami 0:1...[więcej]

Sport.pl: "Poznaniacy praktycznie bez szans na puchary"

Wydawało się, że prowadzący po golu Bartosza Ślusarskiego Lech Poznań kontrolował mecz w Gdańsku. Szczęście uśmiechnęło się jednak w pewnym momencie do gospodarzy i po dwóch golach Abdou Razacka Traore Lech Poznań ma już tylko minimalne szanse na awans do europejskich pucharów...[więcej]

Trójmiasto.pl: "Lechia na trzecim miejscu w ekstraklasie. Gdańszczanie pokonali ubiegłorocznego mistrza"

Lechia dzięki dwóm golom strzelonym Lechowi w ciągu trzech minut wygrała z ubiegłorocznym mistrzem Polski 2:1, mimo że do przerwy przegrywała 0:1. Dwukrotnie piłkę do siatki skierował Abou Razack Traore, który na koncie ma już jedenaście ligowych trafień. Dzięki temu zwycięstwu gdańszczanie awansowali na trzecie miejsce w ekstraklasie na dwie kolejki przed zakończeniem rozgrywek, a"Kolejorza" ograli po raz pierwszy od 26 lat...[więcej]

Wp.pl: "Lechia? Klasa. Lech? Klapa i to na całego "

Mecz Lechii z Lechem był odzwierciedleniem dokonań obu drużyn w tym sezonie. Widzieliśmy zespół, który nie ma nic do stracenia, który walczy do końca, chociaż mu nie idzie. Widzieliśmy też drużynę, która może i piłkarsko nad rywalem góruje, która powinna go spokojnie rozjechać, ale tego nie robi. Jedni, bez względu na końcowe rozstrzygnięcie, w pełni zasługują na KLASĘ. Dokonania drugich można określić jednym słowem: KLAPA...[więcej]

SportoweFakty.pl: "Traore załatwił Lecha w dwie minuty"

Przez długi okres Lech Poznań prowadził na wyjeździe z Lechią Gdańsk po bramce Bartosza Ślusarskiego. W końcówce punktów Kolejorza pozbawił jednak Abdou Razak Traore, który w dwie minuty ustrzelił dublet i zbliżył swój zespół do europejskich pucharów. Gracze Jose Marii Bakero tracą już cztery oczka do ostatniego miejsca na podium...[więcej]

Źródło: własne