"Zabójcze 16 minut", "Udany powrót Marcina Robaka", "Piłkarze Lechii Gdańsk przegrali na własne życzenie" to tylko niektóry z tytułów komentarzy po meczu z Piastem Gliwice. Zapraszam na przegląd prasy.

Sports.pl: "Zabójcze 16 minut"

Piast Gliwice pokonał Lechię Gdańsk 2:0. Pierwszego gola po ładnym uderzeniu z rzutu wolnego strzelił Tomasz Podgórski, a podwyższył debiutant w barwach śląskiej jedenastki - Marcin Robak...[więcej]

Sport.pl: "Piłkarze Lechii Gdańsk przegrali z Piastem Gliwice i znów stracili punkty na własne życzenie"

Piłkarze Lechii przegrali w Gliwicach z Piastem 0:2 i już po raz trzeci w rundzie wiosennej stracili punkty na własne życzenie. Tym razem jednak nie na skutek bramki straconej w ostatnich minutach, ale przez koszmarną nieskuteczność...[więcej]

Trójmiasto.pl: "Lechia przegrała w Gliwicach. Zemściły się zmarnowane sytuacje bramkowe"

Piłkarze Lechii przegrali w Gliwicach 0:2 (0:0) i na rzecz tamtejszego Piasta stracili szóste miejsce w ekstraklasie. Była to w dużej mierze porażka na własne życzenie. Na początku każdej z połów to gdańszczanie mieli przewagę, sprawnie wyprowadzali kontry, ale brakowało skuteczności bądź precyzji w ostatnim dobraniu. Najlepsze okazje na gola marnowali Ricardinho i Adam Duda. Przysłowie o tym, że niewykorzystane sytuacje się mszczą, zrealizowała się po przypadkowym zagraniu ręką Piotra Wiśniewskiego i kapitalny uderzeniu Tomasza Podgórskiego z wolnego. Potem była jeszcze tradycyjna tej wiosny strata golu w końcówce spotkania...[więcej]

Wp.pl: " Robak strzela w debiucie, Piast wygrywa"

W meczu kończącym 19. kolejkę T-ME Piast Gliwice pokonał gdańską Lechię 2:0 (0:0). Jedną z bramek dla gospodarzy zdobył Marcin Robak, dla którego był to pierwszy gol od powrotu do polskiej ligi...[więcej]

SportoweFakty.pl: "Udany powrót Marcina Robaka"

W ostatnim spotkaniu 19. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Piast Gliwice wygrał na własnym stadionie z Lechią Gdańsk 2:0. Gole dla gospodarzy zdobyli Tomasz Podgórski i Marcin Robak...[więcej]

Źródło: wlasne