"Pretendenci do gry w pucharach na remis", "Biało-zielonym zabrakło skuteczności", "Nikt nie przybliżył się do pucharów" to tylko niektóry z tytułów komentarzy po meczu z Polonią Warszawa. Zapraszam na przegląd prasy.

Sports.pl: "Lechia Gdańsk - Polonia Warszawa 0:0"

Lechia Gdańsk bezbramkowo zremisowała Polonią Warszawa w meczu 27. kolejki ekstraklasy. Po tym meczu gdańszczanie zrównali się punktami z czwartą w tabeli Legią Warszawa...[więcej]

Sport.pl: "Byli lepsi, ale co z tego"

Biało-zieloni przez cały czas prowadzili grę, nie dawali rozwinąć skrzydeł rywalom, ale też nie potrafili wykorzystać z mozołem wypracowanych sytuacji bramkowych - komentuje Łukasz Pałucha...[więcej]

Trójmiasto.pl: "Lechia bez goli z Polonią. Biało-zielonym zabrakło skuteczności"

Lechia drugi raz z rzędu nie wykorzystała atutu własnego boiska i znów nie strzeliła gola. Zawiodła skuteczność, bo w meczu z Polonią Warszawa gdańszczanie byli stroną przeważającą i w obu połowach mieli po jednej doskonałej okazji na gola. Przed przerwą nie wykorzystał jej Kamil Poźniak, po zmianie stron precyzji zabrakło Abdou Razackowi Traore. Przy ul. Traugutta mecz zakończył się wynikiem 0:0...[więcej]

Wp.pl: "Pretendenci do gry w pucharach na remis "

W meczu drużyn walczących o miejsce gwarantujące występy w europejskich pucharach bez bramek. Lechia Gdańsk zremisowała na własnym stadionie z warszawską Polonią 0:0...[więcej]

SportoweFakty.pl: "Nikt nie przybliżył się do pucharów"

Bezbramkowym remisem zakończył się mecz Lechii Gdańsk z Polonią Warszawa. Przez większość czasu spotkanie nie dostarczało spodziewanych emocji. Dopiero w końcówce obudzili się piłkarze obu zespołów, jednak zabrakło konsekwencji i precyzji...[więcej]

Źródło: własne