Drużyna Lechii II pokonała jednego z głównych kandydatów do awansu, Kotwicę Kołobrzeg 3:0. Bramki strzelali zawodnicy pierwszej drużyny, Marko Bajić (dwie), oraz Ricardinho.

Na bocznym boisku przy T29 stawiła się Kotwica Kołobrzeg, która określana jest jako główny pretendent do awansu. Na szczęście faworyt mocno rozczarował. Biało-zieloni prowadzenie zdobyli już w 1. minucie spotkania, gdy po odbiorze piłki niemal z połowy boiska uderzył zawodnik z szerokiej kadry pierwszego zespołu Marko Bajić, który przelobował bezradnego bramkarza gości.

Serbski pomocnik jeszcze w pierwszej połowie miał okazję na drugiego gola, ale trafił w słupek. Jednak po przerwie zrehabilitował się strzelając do pustej bramki, a na 3:0 wynik meczu ustalił Brazylijczyk Ricardinho, który wykorzystał podanie od swojego rodaka Deleu.

Można domniemywać więc, że Bajica, Ricardinho oraz Deleu zabraknie w kadrze meczowej na jutrzejsze spotkanie pierwszej drużyny. Tak samo zresztą jak Andruskeviciusa, Tuszyńskiego oraz Dudy.

Lechia Gdańsk - Kotwica Kołobrzeg 3:0 (1:0)
Bramki: Bajić 1, 65, Ricardinho 72 LECHIA II: Sobczak - Deleu, Iwanowski, Andruskevicius, Przybylski - Ricardinho, Bajić (66 Tuszyński), Żmijewski, Kamiński - Górka (46 Szamp), Duda

źródło : trojmiasto.pl/ własne