lechia

Zapraszamy na naszą dzisiejszą relację LIVE txt+foto z meczu 6 kolejki Ekstraklasy pomiędzy Lechią Gdańsk a Górnikiem Zabrze.

Zachęcamy również do aktywnego udziału w relacji poprzez jej komentowania.

Odśwież stronę

16:30 Do meczu pozostały już tylko 2 godziny. Ładujemy baterie i ruszamy na stadion

18:30 Kibice Lechii minutą ciszy uczcili pamieć zmarłego dziś w nocy byłego prezesa Lechii. W tym momencie zaczęli pojawiać sie na sektorze gości kibice z Zabrza.

lechia.net

10' Na trybunach jest kilkanaście tysięcy kibiców Lechii jednak dopinguje niestety tylko sektor za bramką Lechii. Może jak wejdą wszyscy kibice Górnika obudzi sie reszta trybun.

16' "A My Swoje... Lechia Gdańsk, Lechia Gdańsk" unosi się nad trybunami. Kibice Górnika na razie siedzą cicho.

22' Groźna akcja pod bramką Zabrzan jednak skończyło się na strachu. Pierwszy okrzyk gości podziałał mobilizacyjnie na resztę satdionu, dzięki czemu goście szybko zostali zagłuszeni. Oby tak do końca.

lechia.net

30' "W Wolnym Mieście Gdańsku" wspaniały, głośny doping, niestety chwila nieuwagi i mamy 0:1

40' Doping nieustaje. Niestety na murawie dzieje się niewiele. Chyba tak już będzie do końca tej części spotkania.

lechia.net

45' Koniec pierwszej połowy - piłkarzy żegnają gwizdy. Oby w drugiej połowie Lechia się odblokowała.

49' Jęk zawodu na trybunach. Lechia zmarnowała idealną sytuację do wyrównania. Kibice Górniak skandują "Jeszcze jeden, jeszcze jeden"

55' Piotr Wiśniewski minimalnie obok słupka

lechia.net

59' "Lechia Gdańsk 1, Górnik Zabrze 1" taki komunikat spikera rozległ się w głośnikach. Mateusz Machaj wspaniałym strzałem wyrównał stan rywalizacji.

61' Zawodnik gości ptrzelobował bramkarza Lechii i tylko słupek uratował nas od bramki dla Zabrzan.

63' Kibice oglądaj teraz prawdziwy horror. Tym razem to obrońca Górnika wybił z linii bramkowej piłkę głową - szkoda

75' Akcja za akcją raz jedni raz drudzy. Czy Lechii uda się odnieść pierwsze historyczne zwycięstwo na nowym stadionie?

77' Wzmaga się doping kibiców Lechii. Do końca meczu już tylko kwadrans.

lechia.net

80' Kolejna zmarnowa akcja Lechii. Oby tylko to się nie zemściło.

81' Karny dla Lechii - Goooooooo!!! Lechia prowadzi 2:1!!

85' Emocje sięgają zenitu. 5 minut do końca. Historyczne zwycięstwo coraz bliżej.

90' Arbiter doliczył 3 minuty. Lechio my wierzymy!!!!

92' .....słupek dla gości. Uffff

lechia.net

93' Koniec meczu - Lechia odniosła pierwsze historyczne zwyciestwo na nowym stadionie. "My wierzymy tylko w BKS"