Centralna liga juniorów: 2 porażki (U-19, U-17) oraz 1 zwycięstwo (U-15) - Niezbyt udany weekend Akademii Lechii Gdańsk.

Mecz pomiędzy drużynami Legii Warszawa i Lechii Gdańsk w ramach 20 kolejki Centralnej Ligi Juniorów odbył się w ośrodku treningowym Legii. W pierwszej połowie wynik był remisowy, 1:1. Oliwier Jakuć, który trenował z pierwszą drużyną, zdobył bramkę dla Lechii. Jednak w drugiej połowie Legia okazała się zdecydowanie lepsza i strzeliła 4 gole. Ostatecznie drużyna U-19 przegrała mecz 5:1

Po rozegraniu 20 meczów Lechia ma 14 punktów i zajmuje przedostatnie miejsce wśród 16 drużyn. Tracą 9 punktów do ostatniego bezpiecznego miejsca, zajmowanego przez drużynę Escola Warszawa, która ma rozegrane o 2 mecze mniej.

Drużyna CLJ U-17 Lechii również przegrała swoje spotkanie na wyjeździe z Pogonią Szczecin 1-2. Jedynego gola dla Lechii zdobył Franciszek Rydelek.

Jednak sytuacja drużyny juniorów młodszych Lechii wygląda znacznie lepiej. Po rozegraniu 21 meczów, zajmują środkowe miejsce w stawce 16 drużyn, mając na swoim koncie po 10 zwycięstw i porażek oraz jeden remis.

Dobrą wiadomością jest natomiast zwycięstwo drużyny CLJ U-15 Lechii, która pokonała Wartę Poznań 3:1. Bramki dla Lechii zdobyli Bartosz Pieczka, Natan Sobiech i Nikodem Chyliński.