Rezultaty kolejki - Kolejka 5 (14.05.2022) |
sobota, 14.05.2022 - 5. Kolejka | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 | GOSRiT Luzino | Jaguar Gdańsk | 2 - 0 | ||||||
12:00 | Arka II Gdynia | Gedania Gdańsk | 1 - 3 | ||||||
12:00 | Bytovia Bytów | Gryf Wejherowo | 0 - 2 | ||||||
12:00 | Gryf Słupsk | Grom Nowy Staw | 1 - 0 | ||||||
niedziela, 15.05.2022 - 5. Kolejka | |||||||||
17:00 | Lechia II Gdańsk | Kaszubia Kościerzyna | 2 - 3 | ||||||
|
Tabela(e) |
Pozycja | Zespół | M | Pkt | Zw | R | P | Br | Br | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1) | Gedania Gdańsk | 9 | 73 | 7 | 1 | 1 | 21 | 9 | ||
2 | (2) | Jaguar Gdańsk | 9 | 56 | 4 | 1 | 4 | 19 | 15 | ||
3 | (3) | GOSRiT Luzino | 9 | 55 | 6 | 1 | 2 | 18 | 5 | ||
4 | (4) | Gryf Wejherowo | 9 | 50 | 6 | 1 | 2 | 18 | 7 | ||
5 | (6) | Kaszubia Kościerzyna | 9 | 45 | 5 | 0 | 4 | 15 | 18 | ||
6 | (8) | Gryf Słupsk | 9 | 45 | 4 | 1 | 4 | 18 | 21 | ||
7 | (5) | Lechia II Gdańsk | 9 | 45 | 2 | 1 | 6 | 16 | 25 | ||
8 | (7) | Bytovia Bytów | 9 | 42 | 2 | 2 | 5 | 8 | 14 | ||
9 | (9) | Grom Nowy Staw | 9 | 42 | 3 | 1 | 5 | 9 | 11 | ||
10 | (10) | Arka II Gdynia | 9 | 38 | 1 | 1 | 7 | 7 | 24 |
Pozycja | Zespół | M | Pkt | Zw | R | P | Br | Br | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1) | Gedania Gdańsk | 5 | 64 | 4 | 1 | 0 | 11 | 2 | ||
2 | (2) | Jaguar Gdańsk | 5 | 53 | 3 | 1 | 1 | 16 | 8 | ||
3 | (3) | GOSRiT Luzino | 5 | 49 | 4 | 1 | 0 | 13 | 2 | ||
4 | (5) | Lechia II Gdańsk | 5 | 42 | 1 | 1 | 3 | 7 | 13 | ||
5 | (8) | Gryf Słupsk | 4 | 41 | 3 | 0 | 1 | 11 | 6 | ||
6 | (4) | Gryf Wejherowo | 4 | 40 | 3 | 0 | 1 | 10 | 3 | ||
7 | (6) | Kaszubia Kościerzyna | 4 | 39 | 3 | 0 | 1 | 9 | 5 | ||
8 | (9) | Grom Nowy Staw | 4 | 38 | 2 | 0 | 2 | 4 | 3 | ||
9 | (10) | Arka II Gdynia | 5 | 38 | 1 | 1 | 3 | 6 | 9 | ||
10 | (7) | Bytovia Bytów | 4 | 34 | 0 | 0 | 4 | 2 | 9 |
Pozycja | Zespół | M | Pkt | Zw | R | P | Br | Br | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1) | Gedania Gdańsk | 4 | 60 | 3 | 0 | 1 | 10 | 7 | ||
2 | (2) | Jaguar Gdańsk | 4 | 46 | 1 | 0 | 3 | 3 | 7 | ||
3 | (3) | GOSRiT Luzino | 4 | 42 | 2 | 0 | 2 | 5 | 3 | ||
4 | (7) | Bytovia Bytów | 5 | 42 | 2 | 2 | 1 | 6 | 5 | ||
5 | (5) | Lechia II Gdańsk | 4 | 41 | 1 | 0 | 3 | 9 | 12 | ||
6 | (4) | Gryf Wejherowo | 5 | 41 | 3 | 1 | 1 | 8 | 4 | ||
7 | (6) | Kaszubia Kościerzyna | 5 | 36 | 2 | 0 | 3 | 6 | 13 | ||
8 | (9) | Grom Nowy Staw | 5 | 36 | 1 | 1 | 3 | 5 | 8 | ||
9 | (8) | Gryf Słupsk | 5 | 36 | 1 | 1 | 3 | 7 | 15 | ||
10 | (10) | Arka II Gdynia | 4 | 34 | 0 | 0 | 4 | 1 | 15 |
Awans do III ligi |
M = Rozegrane | Pkt = Punkty | Zw = Zwy. | R = Remisy | P = Przegr. | Br = Br. zdobyte | Br = Br. stracone |
« Start Poprz. kolejka 02 03 04 05 06 07 08 Następna kolejka Koniec »
|