2019/20 IV Liga, Gr. pomorska2019/20 IV Liga, Gr. pomorska

  Rezultaty kolejki - Kolejka 34 (27.06.2020)

18 Zespół(y) pauzujące Lechia II Gdańsk Lechia II Gdańsk, Cartusia Kartuzy Cartusia Kartuzy, Gedania Gdańsk Gedania Gdańsk, Gryf Słupsk Gryf Słupsk, Jantar Ustka Jantar Ustka, Kaszubia Kościerzyna Kaszubia Kościerzyna, Powiśle Dzierzgoń Powiśle Dzierzgoń, Stolem Gniewino Stolem Gniewino, Wierzyca Pelplin Wierzyca Pelplin, Arka II Gdynia Arka II Gdynia, Pogoń Lębork Pogoń Lębork, GKS Przodkowo GKS Przodkowo, Jaguar Gdańsk Jaguar Gdańsk, Wda Lipusz Wda Lipusz, Wikęd Luzino Wikęd Luzino, GKS Kowale GKS Kowale, Gwiazda Karsin Gwiazda Karsin, Lipniczanka Lipnica Lipniczanka Lipnica
Tabela(e)

Pozycja   Zespół M Pkt Zw R P Br Br
1 bez zmian (1) GKS Przodkowo 18 43 14 1 3 51 23
2 bez zmian (2) Arka II Gdynia 17 39 12 3 2 48 22
3 bez zmian (3) Kaszubia Kościerzyna 18 38 11 5 2 44 22
4 bez zmian (4) Stolem Gniewino 18 37 11 4 3 51 33
5 bez zmian (5) Gryf Słupsk 18 37 10 7 1 36 19
6 bez zmian (6) Wikęd Luzino 18 28 8 4 6 39 27
7 bez zmian (7) Pogoń Lębork 18 27 9 0 9 36 28
8 bez zmian (8) Lechia II Gdańsk 17 26 7 5 5 38 20
9 bez zmian (9) Cartusia Kartuzy 18 25 7 4 7 31 35
10 bez zmian (10) Powiśle Dzierzgoń 18 25 7 4 7 33 40
11 bez zmian (11) Wierzyca Pelplin 18 24 7 3 8 37 44
12 bez zmian (12) Gedania Gdańsk 18 22 6 4 8 34 36
13 bez zmian (13) Wda Lipusz 18 21 6 3 9 34 38
14 bez zmian (14) Gwiazda Karsin 18 19 6 1 11 34 48
15 bez zmian (15) GKS Kowale 18 15 4 3 11 22 40
16 bez zmian (16) Jaguar Gdańsk 18 11 2 5 11 23 50
17 bez zmian (17) Jantar Ustka 18 9 3 0 15 29 54
18 bez zmian (18) Lipniczanka Lipnica 18 8 2 2 14 17 58

Pozycja   Zespół M Pkt Zw R P Br Br
1 bez zmian (1) GKS Przodkowo 9 24 8 0 1 31 12
2 awans (4) Stolem Gniewino 9 22 7 1 1 28 9
3 spadek (2) Arka II Gdynia 8 21 7 0 1 26 10
4 awans (5) Gryf Słupsk 9 21 6 3 0 22 11
5 spadek (3) Kaszubia Kościerzyna 9 18 5 3 1 24 16
6 awans (7) Pogoń Lębork 10 18 6 0 4 27 14
7 awans (11) Wierzyca Pelplin 9 17 5 2 2 21 13
8 awans (10) Powiśle Dzierzgoń 9 16 4 4 1 16 12
9 spadek (8) Lechia II Gdańsk 9 15 4 3 2 31 10
10 awans (12) Gedania Gdańsk 9 14 4 2 3 21 18
11 spadek (6) Wikęd Luzino 9 13 4 1 4 16 12
12 awans (13) Wda Lipusz 9 13 4 1 4 23 20
13 spadek (9) Cartusia Kartuzy 9 12 3 3 3 19 17
14 bez zmian (14) Gwiazda Karsin 8 9 3 0 5 10 19
15 awans (17) Jantar Ustka 9 6 2 0 7 12 22
16 bez zmian (16) Jaguar Gdańsk 9 3 0 3 6 8 26
17 awans (18) Lipniczanka Lipnica 9 2 0 2 7 3 22
18 spadek (15) GKS Kowale 9 1 0 1 8 10 26

Pozycja   Zespół M Pkt Zw R P Br Br
1 awans (3) Kaszubia Kościerzyna 9 20 6 2 1 20 6
2 spadek (1) GKS Przodkowo 9 19 6 1 2 20 11
3 spadek (2) Arka II Gdynia 9 18 5 3 1 22 12
4 awans (5) Gryf Słupsk 9 16 4 4 1 14 8
5 awans (6) Wikęd Luzino 9 15 4 3 2 23 15
6 spadek (4) Stolem Gniewino 9 15 4 3 2 23 24
7 awans (15) GKS Kowale 9 14 4 2 3 12 14
8 awans (9) Cartusia Kartuzy 9 13 4 1 4 12 18
9 spadek (8) Lechia II Gdańsk 8 11 3 2 3 7 10
10 awans (14) Gwiazda Karsin 10 10 3 1 6 24 29
11 spadek (7) Pogoń Lębork 8 9 3 0 5 9 14
12 spadek (10) Powiśle Dzierzgoń 9 9 3 0 6 17 28
13 spadek (12) Gedania Gdańsk 9 8 2 2 5 13 18
14 spadek (13) Wda Lipusz 9 8 2 2 5 11 18
15 awans (16) Jaguar Gdańsk 9 8 2 2 5 15 24
16 spadek (11) Wierzyca Pelplin 9 7 2 1 6 16 31
17 awans (18) Lipniczanka Lipnica 9 6 2 0 7 14 36
18 spadek (17) Jantar Ustka 9 3 1 0 8 17 32


  Awans do III Ligi    Spadek do V Ligi 

M = Rozegrane Pkt = Punkty Zw = Zwy. R = Remisy P = Przegr. Br = Br. zdobyte Br = Br. stracone