2019/20 IV Liga, Gr. pomorska2019/20 IV Liga, Gr. pomorska

  Rezultaty kolejki - Kolejka 17 (23.11.2019 - 24.11.2019)

sobota, 23.11.2019 - 17. Kolejka
11:00 Arka II Gdynia GKS Przodkowo 0 - 2
11:00 Jaguar Gdańsk Kaszubia Kościerzyna 1 - 5
11:00 Wierzyca Pelplin Pogoń Lębork 4 - 1
11:00 GKS Kowale Gedania Gdańsk 3 - 6
11:00 Stolem Gniewino Cartusia Kartuzy 4 - 0
11:00 Powiśle Dzierzgoń Gwiazda Karsin 4 - 2
niedziela, 24.11.2019 - 17. Kolejka
11:00 Lechia II Gdańsk Jantar Ustka 8 - 0
11:00 Wda Lipusz Gryf Słupsk 0 - 2
11:00 Wikęd Luzino Lipniczanka Lipnica 5 - 0

Tabela(e)

Pozycja   Zespół MASC Pkt Zw R P Br Br
18 bez zmian (18) Lipniczanka Lipnica 17 5 1 2 14 14 56
3 bez zmian (3) Gryf Słupsk 17 37 10 7 0 36 18
4 bez zmian (4) Kaszubia Kościerzyna 17 35 10 5 2 43 22
5 bez zmian (5) Stolem Gniewino 17 34 10 4 3 49 32
6 awans (7) Lechia II Gdańsk 17 26 7 5 5 38 20
7 awans (8) Wikęd Luzino 17 25 7 4 6 38 27
8 awans (10) Powiśle Dzierzgoń 17 25 7 4 6 33 38
9 spadek (6) Pogoń Lębork 17 24 8 0 9 34 28
2 spadek (1) Arka II Gdynia 17 39 12 3 2 48 22
10 awans (12) Wierzyca Pelplin 17 24 7 3 7 36 44
12 spadek (9) Cartusia Kartuzy 17 22 6 4 7 29 35
13 spadek (11) Wda Lipusz 17 21 6 3 8 35 35
14 bez zmian (14) Gwiazda Karsin 17 16 5 1 11 31 47
15 bez zmian (15) GKS Kowale 17 15 4 3 10 20 37
16 bez zmian (16) Jaguar Gdańsk 17 11 2 5 10 22 47
17 bez zmian (17) Jantar Ustka 17 9 3 0 14 28 51
11 awans (13) Gedania Gdańsk 17 22 6 4 7 33 34
1 awans (2) GKS Przodkowo 17 40 13 1 3 48 22

Pozycja   Zespół MASC Pkt Zw R P Br Br
1 awans (2) GKS Przodkowo 9 24 8 0 1 31 12
2 spadek (1) Arka II Gdynia 8 21 7 0 1 26 10
3 bez zmian (3) Gryf Słupsk 9 21 6 3 0 22 11
4 awans (5) Stolem Gniewino 8 19 6 1 1 26 8
5 spadek (4) Kaszubia Kościerzyna 9 18 5 3 1 24 16
6 bez zmian (6) Pogoń Lębork 10 18 6 0 4 27 14
7 awans (12) Wierzyca Pelplin 8 17 5 2 1 20 13
8 awans (10) Powiśle Dzierzgoń 8 16 4 4 0 16 10
9 spadek (7) Lechia II Gdańsk 9 15 4 3 2 31 10
10 awans (13) Gedania Gdańsk 9 14 4 2 3 21 18
11 bez zmian (11) Wda Lipusz 8 13 4 1 3 23 18
12 spadek (9) Cartusia Kartuzy 9 12 3 3 3 19 17
13 spadek (8) Wikęd Luzino 8 10 3 1 4 15 12
14 bez zmian (14) Gwiazda Karsin 8 9 3 0 5 10 19
15 awans (17) Jantar Ustka 8 6 2 0 6 11 19
16 bez zmian (16) Jaguar Gdańsk 8 3 0 3 5 7 23
17 awans (18) Lipniczanka Lipnica 9 2 0 2 7 3 22
18 spadek (15) GKS Kowale 8 1 0 1 7 8 23

Pozycja   Zespół MASC Pkt Zw R P Br Br
1 bez zmian (1) Arka II Gdynia 9 18 5 3 1 22 12
2 awans (4) Kaszubia Kościerzyna 8 17 5 2 1 19 6
3 spadek (2) GKS Przodkowo 8 16 5 1 2 17 10
4 spadek (3) Gryf Słupsk 8 16 4 4 0 14 7
5 awans (8) Wikęd Luzino 9 15 4 3 2 23 15
6 spadek (5) Stolem Gniewino 9 15 4 3 2 23 24
7 awans (15) GKS Kowale 9 14 4 2 3 12 14
8 spadek (7) Lechia II Gdańsk 8 11 3 2 3 7 10
9 bez zmian (9) Cartusia Kartuzy 8 10 3 1 4 10 18
10 bez zmian (10) Powiśle Dzierzgoń 9 9 3 0 6 17 28
11 awans (13) Gedania Gdańsk 8 8 2 2 4 12 16
12 spadek (11) Wda Lipusz 9 8 2 2 5 12 17
13 awans (16) Jaguar Gdańsk 9 8 2 2 5 15 24
14 bez zmian (14) Gwiazda Karsin 9 7 2 1 6 21 28
15 spadek (12) Wierzyca Pelplin 9 7 2 1 6 16 31
16 spadek (6) Pogoń Lębork 7 6 2 0 5 7 14
17 awans (18) Lipniczanka Lipnica 8 3 1 0 7 11 34
18 spadek (17) Jantar Ustka 9 3 1 0 8 17 32


  Awans do III Ligi    Spadek do V Ligi 

M = Rozegrane Pkt = Punkty Zw = Zwy. R = Remisy P = Przegr. Br = Br. zdobyte Br = Br. stracone