2019/20 IV Liga, Gr. pomorska2019/20 IV Liga, Gr. pomorska

  Rezultaty kolejki - Kolejka 4 (24.08.2019 - 25.08.2019)
Tabela(e)

Pozycja   Zespół M Pkt Zw RASC P Br Br
11 bez zmian (11) Gedania Gdańsk 3 3 0 3 0 4 4
6 bez zmian (6) Stolem Gniewino 3 5 1 2 0 9 7
7 bez zmian (7) Gryf Słupsk 3 5 1 2 0 5 4
10 bez zmian (10) Powiśle Dzierzgoń 3 4 1 1 1 6 9
15 bez zmian (15) Jaguar Gdańsk 3 1 0 1 2 1 8
14 bez zmian (14) Lechia II Gdańsk 3 1 0 1 2 2 5
9 bez zmian (9) GOSRiT Luzino 3 4 1 1 1 2 2
8 bez zmian (8) Gwiazda Karsin 3 4 1 1 1 2 1
2 bez zmian (2) Cartusia Kartuzy 3 9 3 0 0 11 3
5 bez zmian (5) GKS Kowale 3 6 2 0 1 4 3
4 bez zmian (4) GKS Przodkowo 3 9 3 0 0 9 2
18 bez zmian (18) Lipniczanka Lipnica 3 0 0 0 3 3 8
12 bez zmian (12) Wierzyca Pelplin 3 3 1 0 2 6 11
13 bez zmian (13) Wda Lipusz 3 3 1 0 2 3 8
16 bez zmian (16) Pogoń Lębork 3 0 0 0 3 1 4
17 bez zmian (17) Jantar Ustka 3 0 0 0 3 5 10
2 bez zmian (2) Arka II Gdynia 3 9 3 0 0 11 3
1 bez zmian (1) Kaszubia Kościerzyna 3 9 3 0 0 13 5

Pozycja   Zespół M Pkt Zw RASC P Br Br
1 awans (2) Cartusia Kartuzy 2 6 2 0 0 10 3
2 spadek (1) Kaszubia Kościerzyna 2 6 2 0 0 9 3
3 awans (4) GKS Przodkowo 2 6 2 0 0 7 1
4 spadek (2) Arka II Gdynia 1 3 1 0 0 5 0
5 awans (6) Stolem Gniewino 1 3 1 0 0 4 2
6 awans (9) GOSRiT Luzino 1 3 1 0 0 1 0
7 awans (8) Gwiazda Karsin 2 3 1 0 1 2 1
8 spadek (7) Gryf Słupsk 2 2 0 2 0 3 3
9 awans (11) Gedania Gdańsk 2 2 0 2 0 2 2
10 bez zmian (10) Powiśle Dzierzgoń 1 1 0 1 0 2 2
11 awans (15) Jaguar Gdańsk 1 1 0 1 0 0 0
12 awans (17) Jantar Ustka 1 0 0 0 1 3 4
13 spadek (5) GKS Kowale 1 0 0 0 1 1 2
- spadek (12) Wierzyca Pelplin 1 0 0 0 1 1 2
15 spadek (13) Wda Lipusz 1 0 0 0 1 2 4
16 bez zmian (16) Pogoń Lębork 2 0 0 0 2 1 3
17 spadek (14) Lechia II Gdańsk 2 0 0 0 2 2 5
18 bez zmian (18) Lipniczanka Lipnica 2 0 0 0 2 1 4

Pozycja   Zespół M Pkt Zw RASC P Br Br
1 awans (2) Arka II Gdynia 2 6 2 0 0 6 3
2 awans (5) GKS Kowale 2 6 2 0 0 3 1
3 spadek (1) Kaszubia Kościerzyna 1 3 1 0 0 4 2
4 bez zmian (4) GKS Przodkowo 1 3 1 0 0 2 1
- awans (7) Gryf Słupsk 1 3 1 0 0 2 1
6 spadek (2) Cartusia Kartuzy 1 3 1 0 0 1 0
7 awans (10) Powiśle Dzierzgoń 2 3 1 0 1 4 7
8 awans (13) Wda Lipusz 2 3 1 0 1 1 4
9 awans (12) Wierzyca Pelplin 2 3 1 0 1 5 9
10 spadek (6) Stolem Gniewino 2 2 0 2 0 5 5
11 bez zmian (11) Gedania Gdańsk 1 1 0 1 0 2 2
12 spadek (8) Gwiazda Karsin 1 1 0 1 0 0 0
- awans (14) Lechia II Gdańsk 1 1 0 1 0 0 0
14 spadek (9) GOSRiT Luzino 2 1 0 1 1 1 2
15 awans (16) Pogoń Lębork 1 0 0 0 1 0 1
16 awans (18) Lipniczanka Lipnica 1 0 0 0 1 2 4
17 bez zmian (17) Jantar Ustka 2 0 0 0 2 2 6
18 spadek (15) Jaguar Gdańsk 2 0 0 0 2 1 8


  Awans do III Ligi    Spadek do V Ligi 

M = Rozegrane Pkt = Punkty Zw = Zwy. R = Remisy P = Przegr. Br = Br. zdobyte Br = Br. stracone