2019/20 IV Liga, Gr. pomorska2019/20 IV Liga, Gr. pomorska

  Rezultaty kolejki - Kolejka 3 (17.08.2019 - 18.08.2019)
Tabela(e)

Pozycja   Zespół M Pkt Zw R P Br Br
1 bez zmian (1) Kaszubia Kościerzyna 2 6 2 0 0 11 4
2 bez zmian (2) Cartusia Kartuzy 2 6 2 0 0 7 1
3 bez zmian (3) Arka II Gdynia 2 6 2 0 0 6 3
4 bez zmian (4) GKS Przodkowo 2 6 2 0 0 5 2
5 bez zmian (5) Stolem Gniewino 2 4 1 1 0 6 4
6 bez zmian (6) Gryf Słupsk 2 4 1 1 0 2 1
7 bez zmian (7) GOSRiT Luzino 2 4 1 1 0 1 0
8 bez zmian (8) Gwiazda Karsin 2 3 1 0 1 2 1
9 bez zmian (9) GKS Kowale 2 3 1 0 1 2 2
10 bez zmian (10) Wda Lipusz 2 3 1 0 1 3 4
11 bez zmian (11) Gedania Gdańsk 2 2 0 2 0 4 4
12 bez zmian (12) Jaguar Gdańsk 2 1 0 1 1 1 3
13 bez zmian (13) Lechia II Gdańsk 2 1 0 1 1 0 2
14 bez zmian (14) Powiśle Dzierzgoń 2 1 0 1 1 3 8
15 bez zmian (15) Pogoń Lębork 2 0 0 0 2 0 2
16 bez zmian (16) Jantar Ustka 2 0 0 0 2 3 6
17 bez zmian (17) Lipniczanka Lipnica 2 0 0 0 2 2 5
18 bez zmian (18) Wierzyca Pelplin 2 0 0 0 2 3 9

Pozycja   Zespół M Pkt Zw R P Br Br
1 bez zmian (1) Kaszubia Kościerzyna 1 3 1 0 0 7 2
2 bez zmian (2) Cartusia Kartuzy 1 3 1 0 0 6 1
3 awans (5) Stolem Gniewino 1 3 1 0 0 4 2
4 bez zmian (4) GKS Przodkowo 1 3 1 0 0 3 1
5 awans (7) GOSRiT Luzino 1 3 1 0 0 1 0
6 awans (8) Gwiazda Karsin 2 3 1 0 1 2 1
7 awans (11) Gedania Gdańsk 1 1 0 1 0 2 2
- awans (14) Powiśle Dzierzgoń 1 1 0 1 0 2 2
9 spadek (6) Gryf Słupsk 1 1 0 1 0 0 0
- awans (12) Jaguar Gdańsk 1 1 0 1 0 0 0
11 spadek (3) Arka II Gdynia 0 0 0 0 0 0 0
12 awans (16) Jantar Ustka 1 0 0 0 1 3 4
13 spadek (9) GKS Kowale 1 0 0 0 1 1 2
- awans (18) Wierzyca Pelplin 1 0 0 0 1 1 2
15 awans (17) Lipniczanka Lipnica 1 0 0 0 1 0 1
- bez zmian (15) Pogoń Lębork 1 0 0 0 1 0 1
17 spadek (10) Wda Lipusz 1 0 0 0 1 2 4
18 spadek (13) Lechia II Gdańsk 1 0 0 0 1 0 2

Pozycja   Zespół M Pkt Zw R P Br Br
1 awans (3) Arka II Gdynia 2 6 2 0 0 6 3
2 spadek (1) Kaszubia Kościerzyna 1 3 1 0 0 4 2
3 awans (4) GKS Przodkowo 1 3 1 0 0 2 1
- awans (6) Gryf Słupsk 1 3 1 0 0 2 1
5 spadek (2) Cartusia Kartuzy 1 3 1 0 0 1 0
- awans (9) GKS Kowale 1 3 1 0 0 1 0
- awans (10) Wda Lipusz 1 3 1 0 0 1 0
8 awans (11) Gedania Gdańsk 1 1 0 1 0 2 2
- spadek (5) Stolem Gniewino 1 1 0 1 0 2 2
10 spadek (7) GOSRiT Luzino 1 1 0 1 0 0 0
- awans (13) Lechia II Gdańsk 1 1 0 1 0 0 0
12 spadek (8) Gwiazda Karsin 0 0 0 0 0 0 0
13 awans (15) Pogoń Lębork 1 0 0 0 1 0 1
14 awans (17) Lipniczanka Lipnica 1 0 0 0 1 2 4
15 spadek (12) Jaguar Gdańsk 1 0 0 0 1 1 3
16 bez zmian (16) Jantar Ustka 1 0 0 0 1 0 2
17 awans (18) Wierzyca Pelplin 1 0 0 0 1 2 7
18 spadek (14) Powiśle Dzierzgoń 1 0 0 0 1 1 6


  Awans do III Ligi    Spadek do V Ligi 

M = Rozegrane Pkt = Punkty Zw = Zwy. R = Remisy P = Przegr. Br = Br. zdobyte Br = Br. stracone