2018/19 IV Liga, Gr. pomorska2018/19 IV Liga, Gr. pomorska

  Rezultaty kolejki - Kolejka 2 (09.08.2018 - 11.08.2018)

czwartek, 09.08.2018 - 2. Kolejka
18:00 Pogoń Lębork Arka II Gdynia 1 - 1
sobota, 11.08.2018 - 2. Kolejka
11:00 Gedania Gdańsk GOSRiT Luzino 2 - 3
14:00 Grom Nowy Staw Kaszubia Kościerzyna 3 - 2
15:00 Jaguar Gdańsk Wda Lipusz 0 - 2
16:00 Powiśle Dzierzgoń Jantar Ustka 3 - 0
17:00 Gryf Słupsk Stolem Gniewino 4 - 1
17:00 GKS Przodkowo Bytovia II Bytów 2 - 0
17:00 GKS Kolbudy Lechia II Gdańsk 0 - 5
18:00 Anioły Garczegorze Orkan Rumia 0 - 0

Tabela(e)

Pozycja   Zespół M Pkt Zw R PASC Br Br
19 bez zmian (19) Orkan Rumia 36 24 6 6 24 39 89
18 spadek (17) GKS Kolbudy 36 27 6 9 21 51 91
17 awans (18) Bytovia II Bytów 36 27 6 9 21 38 97
16 bez zmian (16) Anioły Garczegorze 36 31 8 7 21 32 64
15 bez zmian (15) Wda Lipusz 36 35 10 5 21 54 79
14 bez zmian (14) Jaguar Gdańsk 36 42 12 6 18 55 71
13 spadek (12) GKS Kowale 36 42 11 9 16 55 63
12 awans (13) Pogoń Lębork 36 44 12 8 16 51 56
11 spadek (10) Gedania Gdańsk 36 48 14 6 16 52 61
8 spadek (7) Kaszubia Kościerzyna 36 54 17 3 16 65 65
9 bez zmian (9) Jantar Ustka 36 49 14 7 15 61 90
7 awans (8) Powiśle Dzierzgoń 36 55 16 7 13 70 61
10 awans (11) GOSRiT Luzino 36 49 13 10 13 58 64
5 bez zmian (5) Lechia II Gdańsk 36 67 20 7 9 81 44
2 bez zmian (2) Gryf Słupsk 36 76 24 4 8 85 44
6 bez zmian (6) Arka II Gdynia 36 67 19 10 7 103 54
3 awans (4) GKS Przodkowo 36 71 21 8 7 72 34
4 spadek (3) Stolem Gniewino 36 70 20 10 6 96 52
1 bez zmian (1) Grom Nowy Staw 36 79 24 7 5 106 45

Pozycja   Zespół M Pkt Zw R PASC Br Br
1 awans (4) GKS Przodkowo 18 43 13 4 1 42 13
2 bez zmian (2) Gryf Słupsk 18 43 14 1 3 52 15
3 awans (5) Lechia II Gdańsk 18 42 13 3 2 46 16
4 awans (6) Arka II Gdynia 18 41 12 5 1 60 17
5 spadek (1) Grom Nowy Staw 18 41 12 5 1 57 18
6 awans (8) Powiśle Dzierzgoń 18 37 11 4 3 41 19
7 awans (11) GOSRiT Luzino 18 34 10 4 4 35 23
8 spadek (3) Stolem Gniewino 17 33 10 3 4 44 24
9 awans (13) Pogoń Lębork 18 29 8 5 5 32 19
10 spadek (9) Jantar Ustka 19 28 8 4 7 38 47
11 spadek (10) Gedania Gdańsk 18 27 8 3 7 32 27
12 spadek (7) Kaszubia Kościerzyna 18 27 9 0 9 37 39
13 spadek (12) GKS Kowale 18 27 8 3 7 37 31
14 bez zmian (14) Jaguar Gdańsk 18 25 7 4 7 30 37
15 bez zmian (15) Wda Lipusz 18 24 7 3 8 35 33
16 bez zmian (16) Anioły Garczegorze 18 22 6 4 8 21 22
17 awans (18) Bytovia II Bytów 18 21 5 6 7 23 33
18 spadek (17) GKS Kolbudy 18 15 3 6 9 28 43
19 bez zmian (19) Orkan Rumia 18 11 3 2 13 17 41

Pozycja   Zespół M Pkt Zw R PASC Br Br
1 bez zmian (1) Grom Nowy Staw 18 38 12 2 4 49 27
2 awans (3) Stolem Gniewino 19 37 10 7 2 52 28
3 spadek (2) Gryf Słupsk 18 33 10 3 5 33 29
4 bez zmian (4) GKS Przodkowo 18 28 8 4 6 30 21
5 awans (7) Kaszubia Kościerzyna 18 27 8 3 7 28 26
6 bez zmian (6) Arka II Gdynia 18 26 7 5 6 43 37
7 spadek (5) Lechia II Gdańsk 18 25 7 4 7 35 28
8 awans (9) Jantar Ustka 17 21 6 3 8 23 43
9 awans (10) Gedania Gdańsk 18 21 6 3 9 20 34
10 spadek (8) Powiśle Dzierzgoń 18 18 5 3 10 29 42
11 awans (14) Jaguar Gdańsk 18 17 5 2 11 25 34
12 spadek (11) GOSRiT Luzino 18 15 3 6 9 23 41
13 spadek (12) GKS Kowale 18 15 3 6 9 18 32
14 spadek (13) Pogoń Lębork 18 15 4 3 11 19 37
15 awans (19) Orkan Rumia 18 13 3 4 11 22 48
16 awans (17) GKS Kolbudy 18 12 3 3 12 23 48
17 spadek (15) Wda Lipusz 18 11 3 2 13 19 46
18 spadek (16) Anioły Garczegorze 18 9 2 3 13 11 42
19 spadek (18) Bytovia II Bytów 18 6 1 3 14 15 64


  Awans do III Ligi    Spadek do V Ligi 

M = Rozegrane Pkt = Punkty Zw = Zwy. R = Remisy P = Przegr. Br = Br. zdobyte Br = Br. stracone