Totolotek Bukmacher


2018/19 IV Liga, Gr. pomorska2018/19 IV Liga, Gr. pomorska

  Rezultaty kolejki - Kolejka 36 (15.06.2019)

czwartek, 13.06.2019 - 36. Kolejka
18:00 Lechia II Gdańsk Gedania Gdańsk 2 - 1
18:30 Orkan Rumia GOSRiT Luzino 1 - 1
sobota, 15.06.2019 - 36. Kolejka
11:00 GKS Przodkowo Jaguar Gdańsk 3 - 0
11:00 GKS Kowale Arka II Gdynia 1 - 0
11:00 Wda Lipusz Grom Nowy Staw 1 - 3
11:00 Kaszubia Kościerzyna Anioły Garczegorze 4 - 0
11:00 Pogoń Lębork Jantar Ustka 5 - 1
niedziela, 16.06.2019 - 36. Kolejka
11:00 Stolem Gniewino Powiśle Dzierzgoń _ - _
11:00 GKS Kolbudy Gryf Słupsk _ - _

Tabela(e)

PozycjaDESC   Zespół M Pkt Zw R P Br Br
1 bez zmian (1) Grom Nowy Staw 34 78 24 6 4 105 38
2 bez zmian (2) Gryf Słupsk 33 70 22 4 7 77 37
3 bez zmian (3) Stolem Gniewino 34 69 20 9 5 95 49
4 bez zmian (4) Lechia II Gdańsk 34 66 20 6 8 78 40
5 bez zmian (5) GKS Przodkowo 34 65 19 8 7 68 32
6 bez zmian (6) Arka II Gdynia 34 61 17 10 7 96 51
7 bez zmian (7) Kaszubia Kościerzyna 34 53 17 2 15 61 60
8 bez zmian (8) Jantar Ustka 34 46 13 7 14 57 86
9 bez zmian (9) GOSRiT Luzino 34 46 12 10 12 51 60
10 bez zmian (10) Powiśle Dzierzgoń 33 46 13 7 13 58 57
11 bez zmian (11) Gedania Gdańsk 34 45 13 6 15 50 58
12 bez zmian (12) GKS Kowale 34 42 11 9 14 51 55
13 bez zmian (13) Pogoń Lębork 34 41 11 8 15 48 54
14 bez zmian (14) Jaguar Gdańsk 34 38 11 5 18 50 67
15 bez zmian (15) Wda Lipusz 35 32 9 5 21 51 79
16 bez zmian (16) Anioły Garczegorze 34 31 8 7 19 31 60
17 bez zmian (17) GKS Kolbudy 33 27 6 9 18 46 83
18 bez zmian (18) Bytovia II Bytów 34 24 5 9 20 35 92
19 bez zmian (19) Orkan Rumia 34 20 5 5 24 37 87

PozycjaDESC   Zespół M Pkt Zw R P Br Br
1 awans (2) Gryf Słupsk 18 43 14 1 3 51 15
2 awans (4) Lechia II Gdańsk 17 41 13 2 2 44 14
3 spadek (1) Grom Nowy Staw 17 40 12 4 1 56 17
4 awans (5) GKS Przodkowo 17 40 12 4 1 40 12
5 awans (6) Arka II Gdynia 17 38 11 5 1 57 16
6 awans (10) Powiśle Dzierzgoń 17 34 10 4 3 37 18
7 spadek (3) Stolem Gniewino 16 33 10 3 3 44 22
8 awans (9) GOSRiT Luzino 17 31 9 4 4 29 23
9 spadek (8) Jantar Ustka 18 28 8 4 6 36 44
10 spadek (7) Kaszubia Kościerzyna 18 27 9 0 9 35 38
11 awans (12) GKS Kowale 17 27 8 3 6 34 25
12 awans (13) Pogoń Lębork 17 26 7 5 5 30 19
13 spadek (11) Gedania Gdańsk 17 24 7 3 7 30 27
14 awans (16) Anioły Garczegorze 17 22 6 4 7 20 20
15 spadek (14) Jaguar Gdańsk 17 22 6 4 7 27 35
16 spadek (15) Wda Lipusz 17 21 6 3 8 32 33
17 awans (18) Bytovia II Bytów 17 18 4 6 7 20 30
18 spadek (17) GKS Kolbudy 16 15 3 6 7 25 38
19 bez zmian (19) Orkan Rumia 15 7 2 1 12 14 38

PozycjaDESC   Zespół M Pkt Zw R P Br Br
1 bez zmian (1) Grom Nowy Staw 17 38 12 2 3 49 21
2 awans (3) Stolem Gniewino 18 36 10 6 2 51 27
3 spadek (2) Gryf Słupsk 15 27 8 3 4 26 22
4 awans (7) Kaszubia Kościerzyna 16 26 8 2 6 26 22
5 bez zmian (5) GKS Przodkowo 17 25 7 4 6 28 20
6 spadek (4) Lechia II Gdańsk 17 25 7 4 6 34 26
7 spadek (6) Arka II Gdynia 17 23 6 5 6 39 35
8 awans (11) Gedania Gdańsk 17 21 6 3 8 20 31
9 spadek (8) Jantar Ustka 16 18 5 3 8 21 42
10 awans (14) Jaguar Gdańsk 17 16 5 1 11 23 32
11 spadek (9) GOSRiT Luzino 17 15 3 6 8 22 37
12 bez zmian (12) GKS Kowale 17 15 3 6 8 17 30
13 bez zmian (13) Pogoń Lębork 17 15 4 3 10 18 35
14 awans (19) Orkan Rumia 19 13 3 4 12 23 49
15 spadek (10) Powiśle Dzierzgoń 16 12 3 3 10 21 39
16 awans (17) GKS Kolbudy 17 12 3 3 11 21 45
17 spadek (15) Wda Lipusz 18 11 3 2 13 19 46
18 spadek (16) Anioły Garczegorze 17 9 2 3 12 11 40
19 spadek (18) Bytovia II Bytów 17 6 1 3 13 15 62


  Awans do III Ligi    Spadek do V Ligi 

M = Rozegrane Pkt = Punkty Zw = Zwy. R = Remisy P = Przegr. Br = Br. zdobyte Br = Br. stracone