Raport meczowy: Lechia II Gdańsk - Drawa Drawsko Pom. | Kolejka 25 | 2012/13 III Liga
2012/13 III Liga2012/13 III Liga

Lechia II Gdańsk vs Drawa Drawsko Pom.
0 3

Więcej info

Data meczu: sobota, 18 maj 2013
Godz. meczu: 11:00 h

Skład wyjściowy

Bramkarz
Obrońca
Pomocnik
Napastnik

Pierwszy trener

Zmiany

  Oś czasu

  Min. zmiany 46 ::<img src='/images/com_joomleague/database/events//in.png' />Robert Zbrzyzny <br> <img src='/images/com_joomleague/database/events//out.png' />Sebastian Madera Min. zmiany 46 ::<img src='/images/com_joomleague/database/events//in.png' />Dawid Żmijewski <br> <img src='/images/com_joomleague/database/events//out.png' />Julian Vincent Ripoli Min. zmiany 56 ::<img src='/images/com_joomleague/database/events//in.png' />Jakub Kamiński <br> <img src='/images/com_joomleague/database/events//out.png' />Remigiusz Gac Min. zmiany 71 ::<img src='/images/com_joomleague/database/events//in.png' />Andrzej Kaszuba <br> <img src='/images/com_joomleague/database/events//out.png' />Przemysław Czerwiński

   Podsumowanie

  Bramki (Drawa):

  Marcin Juszczak 29’, 43’g, Mateusz Trzebiatowski 60’

  Relacja (Lechia.pl):

  W meczu o mistrzostwo III ligi rezerwy Lechii Gdańsk przegrały przy Traugutta z Drawą Drawsko Pomorskie 0:3. To trzecia z rzędu porażka ligowa Biało-Zielonych. Pierwszy mecz po kontuzji rozegrał w sobotę obrońca Sebastian Madera.

  Trudno wygrać mecz jak nie stwarza się sytuacji bramkowych. Tych więcej od samego początku spotkania stwarzali goście i zasłużenie schodzili na przerwę z dwubramkową przewagą.

  Prowadzenie Drawa objęła po rzucie karnym, podyktowanym za wysoko uniesioną nogę przez Bernarda Powszuka. Do „11” podszedł najlepszy strzelec gości Marcin Juszczak. Jego strzał obronił Kacper Rosa, lecz wobec dobitki był bezradny. Przed przerwą jeszcze Juszczak strzałem głową podwyższył wynik spotkania. W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie. To Drawa przeważała i w 60 minucie zdobyła kolejną bramkę po silnym strzale Mateusza Trzebiatowskiego. Mimo wpuszczenia trzech bramek to właśnie bramkarz Biało-Zielonych był najlepszym zawodnikiem w szeregach gospodarzy.

  - Trudno o wygranie bądź zremisowanie meczu, jeśli pierwszy strzał na bramkę przeciwnika oddajemy w 81 minucie. Bramki straciliśmy ewidentnie po naszych błędach. Drawa odniosła zasłużone zwycięstwo, gdyż w każdej formacji przeciwnik był od nas lepszy – mówił po meczu trener Tomasz Unton.

  Warto odnotować, iż swoje pierwsze 45 minut w sobotnim meczu rozegrał obrońca Sebastian Madera, który z powodu odniesionej kontuzji pauzował od listopada 2012 r.