Zdaniem byłego gracza Lechii i m.in. Bayernu Monachium największy problem biało-zielonych to w tej chwili forma fizyczna.

- To, że teraz zespół ma fizyczny zjazd, to nie znaczy, że będzie źle. Lechia dojdzie do siebie i zostawi serce na boisku - uważa były piłkarz gdańskiej drużyny Sławomir Wojciechowski.

- Widoczny jest kryzys siłowy, biegowy, wydolnościowy. Nie da się dobrze grać w piłkę, kiedy jest problem fizyczny, wtedy piłkarze nie przemieszczają się dobrze po boisku, chowają się - wyjaśnia Wojciechowski w rozmowie z Dziennikiem Bałtyckim.

Jego zdaniem gdańszczanom uda się jednak wrócić na właściwe tory.

- Jeszcze bym trenera nie krytykował za złe przygotowanie, bo na początku to wyglądało rewelacyjnie. Jestem pozytywnie nastawiony i czekam na Lechię z początku sezonu. Na podsumowania czas przyjdzie na koniec roku. Można przecież teraz wygrywać i być znowu w czubie tabeli. Najbliższe mecze pokażą, czy to jest faktycznie kryzys i gdańszczan czeka walka w dolnej części tabeli, czy jednak drużyna załapie się do czołowej ósemki i powalczy o coś więcej - dodaje Wojciechowski.

{joomplucat:1325 limit=9|columns=3}

Zobacz całą galerię zdjęć

Źródło: trojmiasto.sport.pl / Dziennik Bałtycki

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora