Jakub Arak podpisał nowy, 2-letni kontrakt z Lechią Gdańsk. Dotychczasowa umowa obowiązywała do końca czerwca tego roku.

W trwającym sezonie Arak rozegrał sześć spotkań na poziomie PKO Ekstraklasy. Nie strzelił jednak ani jednej bramki, choć trzeba zauważyć, że ani razu nie wyszedł w wyjściowym składzie. Nie pomagały mu w tym kontuzje. Jest jednym z większych pechowców w zespole biało-zielonych. Zimą w sparingu z Chojniczanką Chojnice niefortunnie zderzył się z Rafałem Kobryniem, po czym momentalnie musiał opuścić boisko. Diagnoza? Uraz łąkotki.

Było wiele wątpliwości czy Lechia zdecyduje się przedłużyć z nim kontrakt, ale ostatecznie obie strony doszły do porozumienia.

- Czuję się tutaj naprawdę świetnie. Widzę to, że klub cały czas się rozwija i idziemy do przodu. Jestem wdzięczny klubowi za zaufanie, jakim mnie obdarzył. Będę robił na boisku wszystko, aby Lechia odnosiła na boisku sukcesy podobne do tych, jakie odnieśliśmy w ubiegłym sezonie - mówi Arak, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

źródło: Lechia Gdańsk / własne

O AUTORZE
TG
Author: TG
Dziennikarz
Piszę o najbardziej utytułowanym klubie w Trójmieście ;)
Ostatnio napisane przez autora