Kochasz Lechię? Dobrze władasz językiem polskim, a może posiadasz inne umiejętności przydatne w tworzeniu portalu internetowego?

Jeżeli na powyższe pytanie odpowiedziałeś/-aś twierdząco, jest bardzo prawdopodobne, iż jesteś osobą, z którą chętnie nawiążemy współpracę. Redakcja portalu Lechia.Net jest zawsze otwarta na nowe osoby.

W trakcie dwunastu lat działalności zawsze dążyliśmy do jak najlepszego przekazu najświeższych informacji o kibicach i drużynach najsławniejszego klubu na Wybrzeżu. Tysiące artykułów, setki fotorelacji i materiałów wideo mamy nadzieję gwarantują to, że poważnie podchodzimy do zagadnienia. W dodatku stała praca nad rozwojem strony, niech świadczy o tym, że chcemy nadal jeszcze lepiej promować LECHIĘ GDAŃSK.

Tworząc wspólnie z nami portal Lechia.Net będziesz miał/-a znakomitą okazję do:
- doskonalenia i sprawdzenia praktycznej strony swojego warsztatu dziennikarskiego lub informatycznego;
- kontaktów z piłkarzami, działaczami oraz VIP'ami;
- zaistnienia w sportowym światku dziennikarskim;
- popularyzacji ukochanego Klubu;
- podróżowania po Polsce i innych krajach za drużyną Lechii Gdańsk;
- odbycia stażu dziennikarskiego przydatnego w dalszej karierze zawodowej;
- sprawdzenia swojej wiedzy informatycznej lub umiejętności graficznych;

Wsparcie techniczne

Poszukujemy nie tylko dziennikarzy. Tworzenie tak ogromnego portalu jak Lechia.net wymaga także dużej wiedzy technicznej chociażby przy obsłudze systemu CMS, jak i pozostałych kwestiach administracyjnych. Z uwagi na wolontaryjny charakter naszej pracy, nie stać nas na korzystanie z komercyjnego wsparcia. W związku z tym stale szukamy osób z naszego środowiska, które swoją wiedzą i umiejętnościami pomogą w rozwoju portalu.

Uwielbiasz fotografować? Dysponujesz dobrym aparatem cyfrowym? Zostań fotoreporterem sportowym. Nasza fotogaleria to bardzo dobre miejsce, by pokazać szerszej publiczności swoje zdjęcia z wydarzeń dotyczących spraw związanych z Lechią i jej Kibicami.

Tworzysz amatorskie nagrania wideo? Zaprezentuj się szerszej publiczności. Nasze filmy docierają do tysięcy internautów. Dołącz do skromnego składu ekipy Lechia.net TV. Każde dodatkowe ręce pozwolą przygotowywać więcej materiałów zarówno sportowych jak i kibicowskich.

Nie zwlekaj! Prześlij na adres redakcji kilka słów o sobie (imię, wiek, planowana rola w serwisie) wraz z e-mail'em/ telefonem kontaktowym. W krótkim terminie postaramy się odpowiedzieć na każde zgłoszenie, przybliżając szczegóły działalności w jednym z najpopularniejszych serwisów klubowych w Polsce!

Oferujemy:

  • zdobycie doświadczenia w dziennikarskim fachu;
  • pracę w młodym, prężnym i ambitnym gronie;
  • możliwość zaistnienia w środowisku;
  • publikację materiałów dla wielu tysięcy czytelników;
  • legitymację i akredytacje prasowe;

Jeśli chcesz i czujesz, że to będzie coś dla Ciebie wypełnij poniższy formularz.

Nie zwlekaj, zgłoś się już dzisiaj! Może to właśnie Ciebie potrzebujemy!

Tutaj znajdziesz formularz kontaktowy

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora