W związku z decyzją wojewody o zamknięciu dolnych sektorów trybuny zielonej na mecz z Pogonią Szczecin (w poniedziałek 4 marca o godz. 18.30), klub wprowadza zmiany organizacyjne dla kibiców na to spotkanie.

Sektory U, V, W, X zostaną zamknięte. Natomiast kibice posiadający karnety na te sektory będą mogli skorzystać z miejsc w sektorach 21, 22, 23, 24 trybuny zielonej.

Na sektory 21, 22, 23 i 24 będzie również prowadzona sprzedaż biletów jednorazowych. Co ważne zmianie ulegnie na ten mecz ich cena. Będzie ona taka sama jak w przypadku dolnych, zamkniętych sektorów.

- Sprzedaż biletów na mecz z Pogonią rozpocznie się 25 lutego. Bilety jednorazowe na sektory U, V, W, X nie będą dostępne. Dodatkowo od 25 lutego do 4 marca włącznie, zawieszona zostanie dystrybucja karnetów na te sektory, a wznowienie sprzedaży nastąpi 5 marca. Sprzedaż karnetów na pozostałe sektory prowadzona będzie bez zmian, czyli też w dniu meczu z Pogonią – informuje Tomasz Mielewczyk odpowiedzialny za dział dystrybucji wejściówek i kart kibica.

Pisaliśmy o tym już wczoraj: Sektory U,V,W,X na meczu z Pogonią zamknięte

Bilet normalny w sektorach 21, 22, 23, 24 będzie kosztował zatem zamiast 25 zł, 20 zł.
- Wszyscy posiadacze karnetów z sektorów U, V, W, X oraz osoby, które zdecydują się nabyć taki karnet do 25 lutego, zostaną przeniesieni automatycznie na otwarte górne sektor, bez konieczności udawania się do punktów sprzedaży – dodaje Tomasz Mielewczyk.

Trybuna Zielona - Pytania i odpowiedzi

Źródło: Lechia.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora