1 lutego ruszyła kampania promująca sprzedaż karnetów na wiosnę 2013, na mecze Lechii w T-Mobile Ekstraklasie.

Na mecze Biało-Zielonych na PGE Arenie Gdańsk zapraszają z plakatów Piotr Wiśniewski i Ricardinho. Kampania promocyjna potrwa do końca lutego.

Na terenie Gdańska można znaleźć 20 wielkoformatowych billboardów z plakatami. Podobne są również w innych miastach Pomorza – w Malborku, Kościerzynie i Sopocie.

W materiały promocyjne wyposażonych zostało również ok. 50 punktów partnerskich Lechii, plakaty będą także widoczne w autobusach gdańskiego PKS.

Kampania będzie także prowadzona we współpracy ze Stowarzyszeniem Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy”. Dzięki wsparciu oficjalnych Fan Clubów Biało-Zielonych 150 plakatów pojawi się w całym regionie.

Wszystko na temat sprzedaży abonamentów na mecze Lechii w rundzie wiosennej T-Mobile Ekstraklasy można znaleźć TUTAJ

Komentarz redakcji: Plakaty nawet najbardziej wypasione same sobą nie przyciągną kibiców. Nie ma co się oszukiwać. Tylko widowiska sportowe na wysokim poziomie są teraz magnesem. Gdy tego brakuje warto kusić kibica cenami. Miejmy nadzieję, że już od pierwszego wiosennego meczu kibice Lechii udowodnią, iż trybuna górna musi być zawsze otwarta!

Ciekawi jesteś także waszej opinii czy taka kampania billboardowa wpływa zachęcająco? Czy może macie inne pomysły? Piszcie.

Źródło: Lechia.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora