lechia

Już 11 lutego Wisła Kraków zmierzy się z Legią w Warszawie w meczu o Superpuchar Polski. Jak wiadomo nasi bracia spod Wawelu będę licznie wspierać swoich graczy i bardzo liczą na naszą pomoc.

Spotkanie odbędzie się 11.02.2012 o godzinie 20:30 i będzie jednocześnie meczem otwarcia Stadionu Narodowego.
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" rozpoczyna sprzedaż wejściówek na ten mecz. Cena biletu wraz z dwiema niespodziankami to 60 zł.
Dodatkowo można się zapisać na transport zorganizowany, co wiąże się z dodatkowym kosztem 70 zł.
Zapisy prowadzone są w oficjalnym sklepie Stowarzyszenia, mieszczącym się w C.H. "Wielki Młyn" w Gdańsku przy ulicy Wielkie Młyny. W sobotę sklep czynny w godzinach 12-15. W ciągu tygodnia zapisujemy się między 12-18.
Z powodu wymogów Ekstraklasy S.A. (organizatora) zapisy trwają jedynie do 21.01.2012. Fankluby są zobowiązane do przesłania listy Koordynatorowi ds. kibiców do 20.01.2012.

 

ZASADY OBOWIĄZUJĄCE PODCZAS ZAPISÓW :

1.Przy zapisach należy posiadać dokument tożsamości oraz podać imię, nazwisko, pesel, miejscowość lub osiedle.

2.Jedna osoba może zapisać dowolną liczbę osób.

3.Osoby robiące listy grupowe(po kilkanaście osób) proszone są o przygotowanie poza wydrukowanymi listami także listy w pliku Excel i przyniesienie ich na nośniku danych na zapisy.W pierwszej rubryce : nazwisko, drugiej: imię, trzeciej: pesel, czwartej: osiedle/miejscowość.

4.Nie prowadzimy zapisów drogą internetową oraz nie rezerwujemy biletów telefonicznie.

5.Podczas zapisów otrzymacie potwierdzenie zapłaty, które będzie jedynym dowodem na podstawie którego będziecie odbierać bilety + niespodzianki. BEZ DOWODU SPRZEDAŻY BILET NIE ZOSTANIE WYDANY !!!

6.W związku z wytycznymi jakie otrzymaliśmy od organizatora meczu o SP, Ekstraklasy SA. zapisy na wyjazd do Warszawy potrwają do 21 stycznia, termin ten jest nie przekraczalny. Po wysłaniu imiennej listy do Warszawy nie będzie możliwości zapisania się na wyjazd.

7.Ekstraklasa SA. prześle bilety do Krakowa dopiero po zakończeniu zapisów, wtedy też wyznaczone zostaną terminy odbioru wejściówek. Terminy zostaną podane na naszej stronie internetowej. Telefony i maile nie przyspieszą wydawania biletów.

8.Zastrzegamy sobie prawo do odmowy zapisania na listę wyjazdową bez podania przyczyny.

Źródło: Lwy Północy