Przed Nami finał tegorocznej edycji Sportowych Festynów Dzielnicowych.

Po czterech gdańskich dzielnicach, przychodzi kolej na etap „stadionowy”, przy okazji meczu Lechii Gdańsk z Cracovią. 

SKLG „Lwy Północy”, projekt Kibice Razem Lechia Gdańsk wspólnie z Urzędem Miasta Gdańska, klubem Lechia Gdańsk i PGE Areną Gdańsk zapraszają wszystkie dzieci i rodziców do udziału w naszym festynie. Będzie to wstęp do głównego wydarzenia, którym będzie kolejny pojedynek ligowy Biało-Zielonych, miejmy nadzieję, że tym razem zwycięski.

Już tradycyjnie na najmłodszych będą czekały darmowe atrakcje dmuchane, eurobungee, a także gry i zabawy z animatorami z Loopies World, Biało-Zielone upominki i warsztaty Freestyle Footballu, które poprowadzi znany z poprzedniego festynu – Dawid Zborała.

Nie zabraknie oczywiście piłkarzy, którzy tego dnia nie będą mogli wystąpić w Ekstraklasowym pojedynku, a wesprze ich Lew maskotka.

Wszystko to będzie jedynie rozgrzewką przed meczem. Tuż przed godziną 18:00 wszyscy przeniesiemy się na trybuny m.in. na sektor rodzinny, gdzie w trakcie meczu członkowie grupy Ultras Lechia Gdańsk wspólnie z Wami zaprezentują sektorówkę, która tworzona była przez dzieci w trakcie poprzednich festynów.

Organizatorzy przygotowali również coś dla starszych kibiców. Tuż po meczu, około godziny 20:30, w stadionowym Pubie T29 odbędzie się koncert grupy „Gdańskie Lwy”. Chłopaki zagrają dobrze znane wszystkim kawałki, co po wygranym meczu powinno tym bardziej poprawić kibicowskie humory i urozmaicić sobotni wieczór.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych. Startujemy o godzinie 13:00 przed stadionem PGE Arena przy bramie wejściowej od ulicy Żaglowej.

Źródło: Lwy Północy

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora