Doceń pracę młodych Lechistów i zagłosuj na kibicowskie wyróżnienie 19. kolejki Ekstraklasy.

 

Piłkarze Lechii Gdańsk w meczu ze Śląskiem Wrocław mogli liczyć na doping nie tylko swoich najwierniejszych, najzagorzalszych fanów. Biało-Zielonych dzielnie wspierali także najmłodsi kibice, którzy na sektorze rodzinnym zaprezentowali efektowną oprawę.

 

Oprawę młodych Lechistów doceniła Ekstraklasa S.A., która na swojej oficjalnej stronie umieściła ją wśród trzech najważniejszych wydarzeń kibicowskich z 19. kolejki Ekstraklasy.

 

Młodzi fani Biało-Zielonych wywiesili na sektorze rodzinnym sektorówkę, przedstawiającą dwa symbole Lechii – klubowy herb oraz Lwa wraz z napisami: "Heja Danuta to my dzieciaki z Traugutta" oraz "Lechia Gdańsk".

 

- Sektorówka, która pojawiła się na meczu ze Śląskiem, była malowana przez młodych fanów podczas czterech Sportowych Festynów Dzielnicowych, których organizatorami był ośrodek „Kibice Razem” Lechii Gdańsk, Stowarzyszenie „Lwy Północy” oraz Urząd Miasta Gdańsk. To trzecia już taka oprawa, zaprezentowana w naszym sektorze rodzinnym – mówi Michał Nowosad z ośrodka „Kibice Razem” Lechii Gdańsk.

 

Jeśli spodobała Wam się oprawa młodych kibiców Biało-Zielonych, możecie na nią zagłosować w sondzie zamieszczonej na stronie ekstraklasa.org.

Kliknij tu i zagłosuj na oprawę ostatniej kolejki Ekstraklasy

 

 

 

Źródło: lechia.pl/ekstraklasa.org/własne