W Kościerzynie komplet punktów zdobyły rezerwy Lechii. Podopieczni Adama Fedoruka otrzymali wzmocnienia z pierwszej drużyny w postaci Bruno Nazario i Piotra Wiśniewskiego, którzy nie znaleźli się w kadrze na piątkowy zwycięski mecz ekstraklasy z Jagiellonią w Białymstoku.

 

"Wiśnia" na decyzje trenera Thomasa von Heesena odpowiada najlepiej jak potrafi. Do gola zdobytego w III lidze w minionej kolejce przeciwko rezerwom Pogoni Szczecin teraz dorzucił zwycięskie trafienie przeciwko Kaszubii.

Piotr w 83 minucie wykorzystał podanie po rajdzie Adama Gołuńskiego. Co ważne, miało to miejsce chwilę po tym, gdy drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę ujrzał Maciej Wolski i osłabił zespół.

Spotkanie w Kościerzynie było dosyć ostre, oba zespoły grały dość agresywnie. Sytuacji bramkowych było jednak jak na lekarstwo. Wcześniej w drugiej połowie dobrej okazji po strzale głową nie wykorzystał Michał Żebrakowski, a po strzale Wiśniewskiego obrońca wybił piłkę z linii bramkowej. Natomiast Kaszubia po strzale z daleka trafiła w poprzeczkę.

KASZUBIA KOŚCIERZYNA – LECHIA II GDAŃSK 0:1 (0:0)
Bramka: Piotr Wiśniewski 83.
Czerwona kartka: Maciej Wolski 81 (za dwie żółte).

LECHIA II: Bąk – Goerke, Rudinilson, Valente, Górski – Gołuński (90 Powszuk), Chrapek (67 Toporek), Wolski, Wiśniewski, Nazario (86 Karczewski) – Żebrakowski (59 Letniowski).

Źródło: sport.trojmiasto.pl/własne