Trójmiejskie derby odbędą się już w ten weekend!

W najbliższą niedzielę, a nie jak wcześniej informowaliśmy sobotę odbędą się derby trójmiasta w III lidze. Liderująca Lechia II Gdańsk podejmie na własnym terenie znajdującą się w strefie spadkowej, Arkę II Gdynia. [zobacz aktualną tabelę]

Po piątkowych emocjach w ekstraklasie, warto wybrać się wesprzeć swoją obecnością graczy rezerw. Długo możemy nie doczekać się pojedynku derbowego pierwszych drużyn, więc tym bardziej warto posmakować choć trochę tych pojedynków.

Lechia II pewnym krokiem zmierza do II ligi (niestety zgodnie z regulaminem rozgrywek nie będzie mogła tam awansować), zdobywając do tej pory 26 punktów meczowych, nie zaznając jeszcze smaku porażki. Nad drugimi w tabeli Błękitnymi Stargard Szczeciński, biało-zieloni mają już 8 punktów przewagi.

Na zupełnie innym froncie znajdują się rezerwy Arki. Żółto-niebiescy oblegają ostatnie z miejsc gwarantujących spadek, tracąc do bezpiecznej pozycji 1 punkt. Dodajmy, że rezerwy Arki mają (wraz z Kotwicą Kołobrzeg) zdecydowanie najmniej zdobytych bramek.

Przyjdź, wspomóż graczy rezerw!

Lechia II Gdańsk - Arka II Gdynia

Niedziela, 28 października, godzina 14:00

Płyta główna stadionu przy Traugutta 29.
Bilety wstępu w cenie 5zł!

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora