W piątek biało-zieloni mieli zagrać mecz z czwartoligowym FC Magdeburg. Ostatecznie do meczu nie doszło czytamy na ekstraklasa.net.

Lechia w sobotni wieczór zremisowała z angolską Benfiką Luanda. Zmianie uległ także rywal poniedziałkowego spotkania. Zamiast Suwonu Samsung Bluewings, Lechia zagra z czwartoligowcem z Hiszpanii, Los Barrios.

Mecz kontrolny z Koreańczykami został odwołany na prośbę Azjatów, którzy narzekają na problemy zdrowotne swoich zawodników.

Działacze Lechii w ekspresowym tempie zorganizowali zastępstwo i w poniedziałek o godzinie 18 podopieczni Jerzego Brzęczka sprawdzą się w pojedynku z czwartoligowym Los Barrios.

Najbliższy rywal Lechii zajmuje obecnie 14. miejsce w dziesiątej grupie Tercera Division. Być może w tym spotkaniu wystąpi testowany przez Lechię brazylijski stoper, Gerson, którego z sobotniego spotkania wyeliminował uraz.

To będzie ostatni sparing biało-zielonych na zgrupowaniu w Hiszpanii, a po powrocie do kraju Lechię czeka jeszcze jedno spotkanie kontrolne, z Bytovią Bytów.

{joomplucat:1511 limit=9|columns=3}

2015-01-24 Sparing Lechia-Olimpia Grudziądz 0-0

Źródło: ekstraklasa.net

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora