lechia

Braliście udział w ankiecie zorganizowanej przez miasto w 2008 roku, która dotyczyła stadionu? Jeśli tak to przeczytajcie poniższy list.

Szanowni Państwo,

Pragniemy zaprosić wszystkich, którzy w 2008 roku wzięli udział w ankiecie dotyczącej kształtu stadionu, na pierwszy mecz na nowopowstałym obiekcie – PGE Arena. Gospodarze - Lechia Gdańsk podejmą Cracovię Kraków.

Zgodnie z obietnicą prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza bilety otrzymacie Państwo nieodpłatnie, gdyż w kwietniu 2008 roku, czyli w momencie kiedy rozpoczynała się budowa stadionu, wzięliście  udział w ankiecie dotyczącej ostatecznego kształtu obiektu.

Bardzo prosimy aby potwierdzili Państwo swoje zainteresowanie poprzez wysłanie najpóźniej do 10 sierpnia 2011, do godz. 12.00 wiadomości e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.         

UWAGA!

Aby wejść na ten mecz nie będzie potrzebne posiadanie tzw. „karty kibica”, jednak zgodnie z przepisami dotyczącymi organizacji imprez masowych prosimy aby w mailu, którym potwierdzicie Państwo swoją obecność zamieścić następujące dane:

- imię i nazwisko

- numer telefonu oraz adres e-mail

- numer PESEL

- adres zamieszkania

W mailu należy także zamieścić klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów UCZESTNICTWA W IMPREZIE MASOWEJ, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z pózn. zm.)"

Dane te są niezbędne abyście Państwo mogli wejść na stadion. Pozwolą także zweryfikować udział we wspomnianej wyżej ankiecie.

O sposobie i godzinach odbioru biletów poinformujemy w kolejnym e-mailu.

Z poważaniem,

Biuro Prezydentads. Sportu i Euro 2012

Urząd Miejski w Gdańsku

Źródło: gdansk.pl