lechia

W ten weekend nie tylko startuje Ekstraklasa. Swoje rozgrywki zaczynają również trzecioligowcy, wśród których będziemy obserwować poczynania rezerw Lechii oraz Gryfa Słupsk.

Rozpoczynający się właśnie sezon zapowiada się bardzo ciekawie piłkarsko i kibicowsko. Znając jednak życie wiele meczów ze względu na specyfikę odbędzie się bez udziału kibiców.

Rezerwy Lechii rozpoczynają sezon od meczu przed własną publicznością. W niedzielę podejmą silną jak zawsze Kotwicę Kołobrzeg.

Pamiętajcie, że nie tylko nasze ekstraklasowe gwiazdy potrzebują wsparcia! Młodzi lechiści grając przy pustych trybunach mają mniejszą motywację do wykazania się. Dlatego też warto poświęcić te 2 godziny i przyjść w niedzielę na T29.

My w miarę możliwości postaramy się na naszym fanpage na Facebooku na bieżąco przekazywać rezultat ze stadionu.

Nasi przyjaciele ze Słupska również rozpoczynają sezon przed własną publicznością. Już dzisiaj podejmują rezerwy Arki Gdynia.

Bieżący sezon zapowiada się bardzo ciekawie ze względu na dużą ilość zespołów z trójmiasta. Oprócz rezerw Lechii i Arki zagrają również Bałtyk Gdynia oraz Polonia Gdańsk. Dzięki temu często będziemy oglądali derby, co mamy nadzieję wpłynie na frekwencję na meczach. Przypomnijmy, że wstęp na mecze rezerw jest bezpłatny.

W imieniu piłkarzy zapraszamy!

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora