Zapraszamy do przeczytania wypowiedzi pomeczowych trenerów Piasta i Lechii.

Trener Lechii Joaquim Machado po spotkaniu w Gliwicach chwalił swój zespół za postawę i wynik.

- Jestem bardzo zadowolony z wyniku i postawy drużyny. Do 20. minuty mieliśmy kontrolę nad meczem, co potwierdziliśmy bramką - podsumował Machado. - Niestety potem moment dekoncentracji kosztował nas utratę gola. Jednak pierwsza połowa była udana. W przerwie po rozmowie w szatni udało się wyeliminować błędy i wygraliśmy zasłużenie. Nie spodziewaliśmy się łatwego meczu, bo takich nie ma w ekstraklasie. Podeszliśmy z respektem do rywala, ale celem było od początku zdobycie kompletu punktów.

Trener Piasta Angel Perez Garcia mówił po meczu z Lechią, że jego zespół przegrał z jednym z faworytów T-Mobile Ekstraklasy.

- Zmierzyliśmy się z drużyną, która jest w tym sezonie kandydatem do mistrzostwa. Mimo to dobrze zagraliśmy w pierwszej połowie, a w drugiej też mieliśmy okazje do strzelenia gola - mówił na konferencji trener Garcia. - Jesteśmy na etapie organizacji defensywy i czeka nas dużo pracy. Gdybyśmy wykorzystali nasze okazje to wynik mógł być inny. Niestety przy tak dobrym przeciwniku i braku organizacji w obronie mecz trzeba przegrać. Mamy trudny początek ligi, ale musimy mocno pracować, żeby poprawić wyniki.

Źródło: lechia.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora