Zapraszamy do przeczytania wypowiedzi piłkarzy po meczu Zawisza - Lechia.

Piotr Wiśniewski zaznaczył po meczu, że w Bydgoszczy Zawisza zawsze stawia trudne warunki swoim rywalom.

- Przyjechaliśmy do Bydgoszczy, aby wygrać. Chcieliśmy podtrzymać nasze szanse na 3 miejsce, bo wiedzieliśmy, że Ruch wygrał w Warszawie - mówił po meczu popularny "Wiśnia". - Niestety nie udało się.  Na pewno jednak w dwóch ostatnich meczach zrobimy wszystko, żeby wygrać. Kilka razy dobrze wychodziliśmy z kontratakiem, ale brakowało nam dokładności lub skuteczności. Zawisza to mocny przeciwnik i to, że wygrali Puchar Polski nie jest przypadkiem.

Piotr Grzelczak po meczu w Bydgoszczy podkreślał, że jemu i kolegom zabrakło w niedzielę skuteczności.

- Wydaje mi się, że ten mecz mógł się podobać kibicom - stwierdził po meczu Grzelczak. - Było sporo sytuacji podbramkowych i oba zespoły chciały ten mecz wygrać. Niestety skończyło się remisem, który nikogo nie cieszy. Zabrakło nam niestety skuteczności. Zawisza postawił nam trudne warunki.

Fotorelacja z meczu Zawisza - Lechia

Zdaniem kapitana Zawiszy Kamila Drygasa remis w meczu z Lechią jest sprawiedliwy.

- W tym meczu zabrakło nam skuteczności i wykończenia - podsumował po spotkaniu Drygas. - Sam miałem dwie okazje, raz trafiłem w słupek. W pierwszej połowie Lechia miała sytuacje, w drugiej my zagraliśmy lepiej po przerwie, ale remis jest w sumie chyba sprawiedliwy. Widać,  że jesteśmy dobrze przygotowani do sezonu, bo w końcówkach potrafimy przycisnąć przeciwnika.

Raport meczowy [Zawisza Bydgoszcz - Lechia Gdańsk 0:0]

Źródło: Lechia.pl