lechia

Od piątku 20 kwietnia w serwisie www.fundacjaekstraklasy.allegro.pl rozpoczynają się aukcje charytatywne, podczas których można będzie wylicytować oficjalne piłki Ekstraklasy z podpisami ligowych bohaterów oraz pamiątkowe koszulki z trzech ostatnich sezonów.

Zwycięstwo w aukcji daje gwarancję zdobycia unikalnych pamiątek, m.in. z trwającego sezonu T-Mobile Ekstraklasy. Do wylicytowania jest 25 dedykowanych piłek – tzw. „Kick Off Ball” – przygotowywanych na wybrane mecze Ligi Zawodowej i opatrzonych nadrukiem z nazwami zespołów. Na piłkach znalazły się podpisy bohaterów ligowych meczów. Wśród nich są piłki z meczów Lechii ze Śląskiem Wrocław, Wisłą Kraków, Jagiellonią Białystok i Polonią Warszawa.

Tym razem dla kibiców Ekstraklasy przygotowano także historyczne koszulki i bluzy bramkarskie z ostatnich sezonów.
Wsparcie akcji zapewnia serwis Allegro.pl – pionier aukcji internetowych w Polsce, co daje pewność, że będzie przeprowadzona ona bezpiecznie i profesjonalnie. Dochód z aukcji zostanie przekazany na działalność statutową Fundacji Ekstraklasy, w tym pomoc podopiecznym z kilkunastu rodzinnych domów dziecka w całej Polsce.

Lechia Gdańsk

Czy kochasz piłkę, czy nie – wiesz, że nie zawsze się wygrywa. Ale mimo to wierzysz i kibicujesz. Gorący doping jest potrzebny także poza boiskiem. Kibicuj tym, którzy potrzebują Twojego wsparcia w życiu. Gramy dla innych nie tylko na boisku!

 

Fundacja Ekstraklasy na Allegro

Źródło: Ekstraklasa SA