W związku z 21. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na jednej z aukcji można wylicytować 10-osobową lożę na stadionie PGE Arena Gdańsk.

Z loży będzie można skorzystać podczas meczu 17. kolejki T-Mobile Ekstraklasy, w ramach której Lechia podejmie Pogoń Szczecin.

Tegoroczny finał WOŚP zbiera pieniądze na na rzecz pomocy dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów. Aukcja, której przedmiotem jest loża na PGE Arenie Gdańsk jest realizowana jest we współpracy trzech podmiotów - Arena Gdańsk Operator Sp. z o.o., Lechia Gdańsk SA oraz  Sports Hospitality Sp. z o.o. Mamy nadzieję, że dzięki naszej wspólnej inicjatywie uda się dołożyć „cegiełkę” na ten szczytny cel.

Zwycięzca aukcji będzie mógł skorzystać z 10-osobowej loży nr 8 na stadionie podczas meczu Lechii Gdańsk z Pogonią Szczecin. Mecz ten odbędzie się w terminie między 1 a 4 marca br. (dokładną datę wyznaczy Ekstraklasa SA w późniejszym terminie).

W ramach korzystania z loży zwycięzca licytacji będzie miał do dyspozycji:
- 10 biletów na mecz
- wykwintny catering dla 10 osób wraz z pakietem alkoholi (wino i piwo)
- dedykowaną obsługę kelnerską w loży
- dostęp do loży na 2 godziny przed i 2 godziny po meczu
- 3 miejsca parkingowe na parkingu VIP
- możliwość umieszczenia treści reklamowych na gzymsie zewnętrznym od strony boiska o wymiarach 3,52 m (długość)/0,92 m (wysokość) pod warunkiem zaakceptowania projektu przez Arena  Gdańsk Operator Sp. z o.o.

Licytacja trwa do 22 stycznia. Zapraszamy! Przejdź do strony aukcji

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora